Я ніколи не думав, що я можу зробити Великодню кошик в 1 годину!

Напередодні Великодня ми прагнемо прикрасити будинок тематичними речами та сувенірами, які вже створюють їх присутність. святковийй Ну, найкраща річ, якщо такі речі зроблені вручну, тому що в них є особлива енергія і тепла.

А якщо підключати дітей до роботи, то можна отримати ще більше задоволення і позитивних емоцій від самого процесу. Я просто впевнений, що ваша дитина буде насолоджуватися таким веселим і інформативним часом.





Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я підготував майстер-клас для вас. Як зробити незвичайну Великодню кошик з ниток і повітряної кулі. Я ніколи не бачив такої простої і оригінальної ідеї до!

Кошик з ниток 138323



Вам потрібно.
  • беладонна
  • нитки
  • скло
  • труси
  • ПВА клей
  • атласне
  • термоклейка
  • свінгери
  • виделка, фен (необов'язково)






Прогрес роботи
  1. По-перше, ви повинні запалити повітряну куля. Далі встановлюємо її на стабільну підставку - чашку, вазу або пластину. Для більш зручності закріпіть м'яч кишенею.



  2. Добре змащуючи повітряну куля ПВА, обмотайте її нитками навпіл.


  3. Клей зверху ретельно.



  4. Зачекайте клей на м'ячі повністю висихати. Для прискорення процесу можна скористатися феном. Я змогла зробити всю корзину майже годину. Далі поверніть заготовку і за допомогою гострих зубів виделки або будь-якого іншого гострого об'єкта виведіть м'яч. Так, кошик готовий.





  5. Замовити КошикВикористовуйте атласну стрічку. За допомогою термального клею закріпіть стрічку по периметру кошика, а також зробіть луки в центрі. Я залишила кошик без ручки, тому зручніше покласти Великодні солодощі в ньому. Однак при бажанні можна доповнювати ручкою з дроту і ниток. Можна прикріпити ручку до кошика за допомогою однакового термоклею.





  6. Ще один схожий спосіб створення Кошик.



  7. Цей варіант можна доповнювати красивим Великоднем фігурою кролика. Для цього використовуйте цей візерунок кролика. Але можна також вибрати курку або просто овальний яйце.



  8. Наріжте Великодню статуетку з паперу і наріжте очі на неї, ніс, приклеїте луком. р.



  9. І в кінці прикраси Великодня корзина додайте до неї невеликий бантик. Склеїти мордочку кролика на спину кошика і стопи на лицьовій стороні. Ви також можете прикрасити кошик з підставкою «плетені», відрізати від повсті або кольорового паперу.





Редакційна колегія
І я пропоную вам ознайомитися з незвичайним способом пофарбувати яйця для Великодня, які обов'язково стануть вашим улюбленим. Всього за 15 хвилин і на столі з'явиться веселка!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Крім того, ця активність добре об'єднує сім'ю, тому що діти люблять це дуже багато.

Я дуже рекомендую вам створити такий стильний солодко-баскетй Ви не пошкодуєте витрачений час! Не забудьте розповісти друзям про соціальні медіа

Категории

Смотрите также

Новое и интересное