Що робити з борошна, солі і декількох сухих гілок

Великодній тиждень в повному гойдалці. Всі випікають торти і прикрашають будинок для свята. Моя дочка і я не заду в підготовці, і сьогодні хочу розповісти про те, як зробити чарівний досвід. Великоднє деревой

Великоднє дерево є однією з найяскравіших символів Великодня свята, що уособлює життєву силу, широтність, прихильність до традицій. Найпростіший спосіб оформлення Великодня ялинка полягає в тому, щоб прикрасити гілки верби, абрикосу або будь-яку іншу плодову ялинку. Великодні яйцяНесті і вінки, птиці і курчат.

Ця робота не на всіх складних, навіть, навпаки, простий і приємний. І якщо ви підключаєте дітей до такого творчого процесу, то результат стане чудовим і приємним.

Великодні композиції своїми руками "Сайт" Я приготував цікавий майстер-клас для вас. Як створити Великоднє дерево За допомогою сухих гілок, борошна і солі. Найкраще рішення для будинку, і найголовніше - таке дерево абсолютно ексклюзивне, і немає іншої такої речі.

Розмір даної прикраси, колір Великодніх яєць на ньому, а також їх кількість, залежать виключно від фантазії і побажань дітей.





Вам потрібна Великодня ялинка.
  • 1 ст.л. борошна
  • 1 ст. л. солі
  • 1/2 ст. води
  • свінгери
  • Увійти
  • філія
  • горщики
  • фарба
  • маркер
  • форма
  • канал






Прогрес роботи
  1. Прикраса для дерева у вигляді фарбованих яєць ми зробимо з соляного тіста. Тому для початку слід змішати борошно з кам'яною сіллю, додавши близько половини склянки теплої води. Пропорції можуть варіюватися, фокусуватися на консистенції і при необхідності додати більше борошна або води. Змішайте тісто ретельно. Готове тісто повинно бути щільного, пластичного і нагадує масу для скульптури. Розкачати тісто на пергаменті і форму зробити заготовки для майбутніх барвників.





  2. Зніміть зайве тісто, а потім з нормальною трубкою зробіть невеликі отвори для кріплення. Нехай заготовки висихають на сонці кілька годин, щоб вони стали важко.





  3. Тепер перейдемо до яєчного живопису. Можна використовувати харчові фарби, розвести гуаш або звичайні акварелі. Після висихання основного кольору ви також можете застосувати малюнки маркером або маркерами.



  4. Вирізати невеликі шматочки декоративної стружки і сформувати навіски для декоративних яєць.



  5. Тепер зробимо дерево. Це найпростіше зробити з звичайних сухих гілок, привезених з саду або парку. «План» Великоднє дерево в каструлі землі, затираючи грунт щільно, щоб дерево міцно проходив. Зніміть готові яйця з малюнками і насолоджуйтеся красивими АксесуариЦе ручної роботи.







Я також рекомендую вам дивитися 14 більш надихаючих. Пашальні композиції з елементами гілок і яєць.

  1. І ці варіанти Великодніх дерев ідеально підходять для прикраси ганку, якщо ви живете в приватному будинку.

    р.



  2. Я дуже люблю ці два варіанти. Може бути наступного року, я зроблю щось, як це.





  3. Як бачите, таке дерево - чудовий спосіб прикрасити святковий стіл і чудова активність для маленьких дитячих рук.





  4. Вважаю, що скільки змін ви робите до Великодня залежить від удачі цього року. Я просто впевнений, що декоруючи інтер'єр будинку за допомогою Великодніх композицій, ви неодмінно зможете привертати удачу до вашої сторони.







  5. Такий декор стане справжньою прикрасою великого свята, якщо має відповідний символізм.





  6. Кілька цікавих варіантів.




  7. Дивовижна красуня!






Для всіх, хто любить прикрасити своє житло своїми руками, я раджу ознайомитися з незвичайним майстер-класом про те, як створити Великодню корзину для солодощів з ниток і повітряної кулі. А якщо підключати дітей до роботи, то можна отримати ще більше задоволення і позитивних емоцій від самого процесу.



Це легко. Оздоблення вашого будинку з красивим ВеликоднемВін принесе святковий весняний настрій і обов'язково дасть вам і вашій родині удачі і радість.

Розкажіть, як ви готуєте до цього яскравого свята, що ви робите з дітьми в ці дні. Не забудьте поділитися своїми ідеями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное