Матрона Московського: «Я побачу тебе, і почую тебе, і допомогти тобі». Вирішення всіх проблем допоможе ...

Свята. Гастрономічна церква Один з найвідоміших православних свят. Люди все ще люблять її і шанують її, пропонуючи молитву. Вона стала відомим подарунком, що отримала на пологах. Його життя стало прикладом духовного подяка любові, терпіння і співчуття.





Люди поїхали до Матері за допомогу з хворобами і тривогами, вихованці завжди стояв будинок. Матрона допомогло всім, загоєним і благословенним. І "Сайт" Я хочу поділитися з вами її сюжетом, інструкціями та прогнозами цього року.

22 листопада 1881 р. у с. Себіно. До народження дівчини вирішили залишити її у притулку. А мати Матрони мав пророку снию з білим і красивим, але сліпим голубом, і вона відмовилася дати їй дочку.

Матрона не тільки сліпа, вона не мала очей. Порожни очей були закриті в щільно закритих повік, як і біла птаха, яка побачила її матір уві сні. замість того, вона отримала духовне бачення. Також на грудях Матрони був невеликий валик у вигляді хреста, який був сприйнятий як ознака вище. У віці 7 років дівчина мала подарунок загоєння і прогнозування.





Подарунок духовної міркування, прощання і загоєння Матрони був відзначений Богом з раннього часу. Відноси почали помітити, що Матрона бачить не тільки людські гріхи, злочини, але й думки. Вона прогнозувала небезпеки, природні та соціальні катастрофи. З раннього віку дівчина почала лікувати людей. На молитві люди зціли від хвороби. В першу чергу з Себіно, а потім з сусідніх сіл.

Вони принесли хворим на ліжко, яка вона піднялася до ніг. Чотири кілометри від Себіно жив чоловіка, який не міг прогулятися. Матрона - сказав він: "Нехай прийшов до мене в ранок і кравці." Три години. Людина вірила в владу Матрони і розірвав ці чотири кілометри, і залишила її на ногах, лікував.





Подарунок Матрони не було нічого спільного з суспензіями, саркою, народним загоєнням або змивальником. Всі її загоєння і загоєння прийшли від Бога. Тому вона захопила саркерами і різними окулянтами, як розповідала люди, які знали її інтимно. Матрона молиться людям. Він був святим Богом, наданий духовним даром, і вона запитала тільки Господа за допомогу.

На додаток до дарунку загоєння Матрона також було безпрецедентним. У ранньому віці Матрона продемонструвала революцію. Вона сказала, що вони будуть підірвати, знищити храми і засвідчити всіх. І з'явилися її прогнози. На власній, вона залишила багато прогнозів, які все ще приходять, включаючи прогнози за 2018 рік і 2019 рік.

Пророки Матрони Москва пов'язані з вірою в Бога. Вона сказала, що всі проблеми людей пов'язані з безглуздістю і відсутністю віри. Якщо нація втратила свою духовність, вона допущена до Матрона продемонструвала, що цього року ми чекаємо на серйозні випробування, але їхнє суть залишається таємницею.

Прогноз, прогноз Матрони: «Що буде багато жертв». Ти без війни. Все на землі лежить. Наприкінці дня всі западуть на землю, а на світ вони будуть рости, а світ буде різним. Ці слова інтерпретуються по-різному. Не знаю, що вона побачила в ній бачення. Але багато спекулювати, що Матрона описав духовний спад нації. Коли вона досягає вершини, духовна смерть покаже її обличчя, і там не буде ніде падати. Тексти пісень, а це означає: Є тільки одне для людей, які вірять у Бога.





Прогнозування святої говорить про те, що 2019 може стати критичною, точною точкою для нас. Після кризи буде духовне пробудження, яке змусить людей переосмислити їх ставлення до життя і віри. Ці зміни будуть настільки глибокими, що вони зроблять наше суспільство дуже різними. Матрона закликає нас повернутися до Бога, щоб вірити і молитися.

Свята Матрона шанована серед людей, які пропонують молитву. Ми пропонуємо Вам декілька молитв Матрони Москви, які допоможуть у складних моментах.

О блаженна мама Матроно, почуйте і отримайте нас зараз, грішники, молитися вам, хто навчився у всьому житті прийняти і слухати всім тим, хто страждає і жиром, з вірою і сподіватися на вашу покрову і допомогу тим, хто курорт, і дати швидку допомогу і чудесне загоєння всім. Не дозволяйте нам похилого віку, невигідний, нещасливий в цьому світі, і ніде знайти комфорт і співчуття в сонках душі і допомогти в хворості тіла.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Допоможи нам, після відходу з цього життя, досягне Царство небесних з усіма, хто радує Бога, славивши милосердя і доброту Отця на небі, в Трійці славного, Отця і Сина і Святого Духа, назавжди і назавжди. Амен.





Молитва Матрона за допомогу в грошових питаннях «Я впевнений у собі, Матрона Московського і променя за допомогу у складних днях». Ви кладете за правого і покарати грішники. Подаруйте мені багатство грошей і очищайте душу гніву і вітайте. Прийміть гроші на їжу і за необхідні витрати. Порадуйте Господа за милосердя і не сердитися з мною за брак душі. Так буде. Амен.





Молитва Матрона для удачі у справах «Незрівнянний дер Матрона, перехрестя і захисник всіх, що живуть на Землі». Порадуйте Господа за милосердя і пробачте мене за все неправдиве. Я променю і пообіцяю не вбити душу з сідничним гріхом. Допомогти мені знайти роботу, яку я можу зробити, і не втратити свою удачу в хорошому прагненні. Нехай мій грішний душ. Амен.





Молитва Матрона для збереження сім'ї про:

Матрона надихає її прикладом, загоює від захворювань, позбавляючи всі ті, які потребують горі. Незважаючи на всі труднощі її життя, бродіння і приношення, вона ніколи не скаржалась і зберігала віру в Господа до останнього дня. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Ви любите цю навчальну статтю? Не забудьте поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное