Як зробити яблучний пиріг на кефірі

Моя бабуся - 87 років, але незважаючи на свій вік, вона все ще весела і активний. Гарна жінка, і просто велика господиня. Вона просто любить лікувати своїх онуків до різних добрих. Але більшість всіх, нам подобається її підпис яблучний пиріг. Одного разу запитав, що секрет цього дивного торта.



ДепозитФотогалерея

Моя бабуся поділилася рецептом зі мною. яблуко-мейк І секрет молоді до завантаження, і я поділю його з вами!

Яблучний пиріг на кефірі інгредієнти
  • 3 яблука
  • 1 ст. кефір
  • 200г манка
  • 150г цукру
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. соди
  • 20г какао
  • 50г вершкове масло


Підготовка
  1. У невеликій мисці перемішайте всі сухі інгредієнти: манку, цукор, какао і соди. Окремо збити яйця з кефіром. Змішайте яєчну суміш з сухими інгредієнтами.

    ДепозитФотогалерея

  2. Тепер ретельно перемішати і перемішати тісто. Залиште його на 20 хвилин, щоб зробити манку набряком.

    ДепозитФотогалерея

  3. В той же час приготуйте яблука: очистіть їх з ядра, наріжте кожну на 8 скибочок. На сковороді пофарбуйте вершкове масло і кладуть там яблука. Тримайте на вогонь близько 10 хвилин, постійно помішуючи



    ДепозитФотогалерея
  4. Форма для випікання покрита фольгою, змащувати її маслом, а потім викласти яблука на неї. Залийте яблука зверху вареним тісто. Випікайте торт приблизно 25 хвилин при температурі 180 градусів. Потім прохолодіть трохи, посипаємо цукровою пудрою і подавайте до столу!

    ДепозитФотогалерея



Це як мій бабуся готує наше улюблене лікування. яблуко-мейкй Рецепт дуже легкий і швидкий. Вартість мінімальна, але смак смачний. Для мене це смак дитинства, а спогади чаю з Бабою. Це була для цієї причини, що вона поділилася з мною її секретом молоді: «Дві чашки кефіру щодня і більше онуків поруч з мене, щоб хтось жив з смачним пирогом. й

Які рецепти нагадують вам у дитинстві? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное