Основи приготування картоплі

Я відчинив холодильник, на сьогоднішній день картопля пюре, шматочок сиру і деяких салямі. "Не щільний," Думаю, але як господиня, яка значення не тільки зміст, але і форма в їжі, я вирішив перетворити це тріо в щось пряний. Поведінка рецепта!





"Сайт" розповість ЧистийЩоб здивувати сім'ю і насолоджуватися славою. Гарний і незвичайний картопляний рулет стане вашим залом, тому що він дивує не тільки з вмістом, але і з подачею. Так давайте...

Рецепт смачних інгредієнтів пюре
  • 1,5 кг картоплі
  • 0,5 ст. борошна пшеничного борошна
  • 2 яйця
  • 150-200г салямі
  • 150г твердих сирів
  • 1,5 ч.л. органо
  • 1 ч.л. часникового порошку
  • 1 ч.л. сухого базиліка
  • сіль, перець за смаком




ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Зварити очищену картоплю, а потім зробити пюре або використовувати готове пюре.


  2. Чистий солей, перецьчі, додати орегано, базилік, часниковий порошок, яйця і борошно. Змішайте всі інгредієнти ретельно.


  3. Тонкі скибочки розрізають салямі, викладають на пергаментний папір, а зверху шаром пюре.


  4. Подрібнити або замочити сир і покласти його в шар на пюре.


  5. Далі все необхідно ретельно прокочувати в рулетку, упакований в пергамент для випічки. Пархмент «канди» з пюре, салямі і сиром відправити в духовку нагріту до 180 градусів за 20 хвилин. Сир повинен розтопити і пюре запечена.


  6. Подаємо готовий ласощ до столу. При бажанні в такому незвичайному рулоні можна покласти свіжі зелені, прикрасити його скибочками помідорів або залити улюбленим соусом. Смачного!




А щоб зробити його смачним. Чистий Ще простіше варити, зловити візуальний рецепт!

про:blank

Картопляний рулет можна приготувати для сімейного обіду або для святкового столу, додати гриби, овочі або фарш на блюдо. Таке закуска завжди буде успішним з гостями і обов'язково не перетвориться в нудний погодний ласощ, який ніхто не їсть.

Обов'язково приготуйте таку вишукану страву, і поділіть рецепт з друзями. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное