Як любити в'язання

У сім'ї в'яжемо все: бабуся, мати, сестра і навіть дідусь! Але якось не сподобалося в'язати: потім не вдалося, то це просто нудно. Але це був рік, так як я в'яжу мої вуха, і це все тому, що шемалеЦе те, що мій друг Ольга сказав мені про.

Найцікавіше, що для в'язання в цій незвичайній техніці вам знадобиться паличка морозива або звичайний лінійка, а також нитки і гачок.





Стиль в'язання бутонів прийшла до нас з Перу. У цій техніці інвестували свої оригінальні культури та національні традиції. У власній шафі завжди були багато вовняних виробів, в'язаних як чоловіки, так і жінки цієї дивовижної країни.

По суті, перуанський в'язання можна вважати залком Перу. Головний напрямок стилю Увійти за допомогою різнобарвної пряжі. Також можна відзначити різні способи дозрівання.

р.



Редакція "Сайт" готовий до вас короткий опис і невеликий майстер-клас, як в'язати в дивовижний Перуанський брюмстичнийй Результат дивовижний!

Як в'язати в техніці бутони
  1. Для виконання візерунка потрібно звичайну паличку будь-яких матеріалів: металу, пластику, дерева, а також гачок і пряжі. Всі петлі в кількості 25 штук діляться на групи 5.

    р.





  2. Це те, як потрібно зробити набір і зав'язати «все» від 5 петель. Коли візерунок закріплюється, видаліть його з заготовки і збираємо ще чотири петлі.







  3. Те ж саме потрібно зробити з залишилися 20 петель.



  4. Потім повторюємо набір петель знову (25 штук), але так, щоб нитка намальована уздовж отриманого краю. Візьміть візерунок знову.



  5. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





Якщо ви хочете бачити Увійти Більш детальну інформацію я рекомендую вам подивитися цей відео.

про:blank

Ви також можете подивитися, Як зав'язати стильний браслет Це гачок з бахами.

Браслет в техніці брюстика
  1. Пров'язуємо ланцюжку 15 петель на тонкому гачку. р.



  2. Витягніть носик і перемістіть роботу до товстого гачка або палички морозива. Зробіть 15 розширених петель на допоміжному гачку.



  3. Підшийте гачок під 5 петель і потім в'яжемо, як показано на фото.



  4. Так, браслет готовий. р.





Не так давно я відкрив ще одну незвичайну техніку. Це називається Enterlac. Тому для всіх закоханих творчого в'язання я пропоную вам ознайомитися з 15 ідей, які можна втілити за допомогою техніки в'язання ентерлак. Ідеально підходить для тих, хто любить яскраві кольори і в гарному настрою!



Насолоджуйтесь себе і ваших близьких в цьому незвичайному і брюмстичнийПоділіться простим способом в'язання з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное