Що ви можете зробити з трьома шинами автомобіля

«Шинування шин не приємна активність. Коли я не планую робити це і хотів би тримати на старому сезоні! Але непередбачувані обставини трапляються, і купуючи новий каучук не означає, що вам потрібно. видалення! І це довели наші сусіди в країні, які використовували шини з хорошою угодою.

Тітка Зіна взяла на себе стару шину від свого чоловіка та почала експериментувати. І цей процес захопив її так багато, що після місяця в їх саду почав розблокувати, щоб побачити це диво.

Сади садів дійсно плаття Або двір біля будинку можуть бути звичайні старі шини. Багато майстрів роблять справжні шедеври з них!

Крім того, в нашій країні переробка використовуваних шин ще не на високому рівні, і ми можемо спостерігати сміття з шин, які кидають безпосередньо на вулицю. Але можна поєднувати приємні з корисними і створювати прикраси для дачної ділянки, саду, саду своїми руками, ці вироби будуть як функціональними, так і красивими.

р.



Редакція "Сайт" Я отримав вам 15 ідей. Як видалити старі шини Для прикраси саду і будинку.

Тире ремесла.
  1. Найпростіша ідея полягає в створенні маленького квітника з шинами. Залиште шину, як це, просто яскраво прикрасить його і засипте землею. Немає ускладнених. Навіть літня жінка або дитина може впоратися з цим, і такий квітник буде виглядати чудово.





  2. І ви можете покласти шини на верхній частині одного і зробити сидіння і підлокітники з вершини шини.



  3. Це прекрасний і незвичайний сад!



  4. Оригінальне місце для відпочинку в свіжому повітрі.



  5. Квіткові грядки з старих шин у вигляді різних об'єктів виготовляються наступним чином: шина нарізається на дві нерівні частини і тим, що є більшим виходом. Варто відзначити, що краю шин можна зробити в різних формах, це все про фантазію і щілину руки. У цій техніці квітники виготовляють у вигляді муги, квітки, вази. Великий гумовий стакан з шин виглядає дуже смішно. А деякі майстри, таким чином, побудують весь чай на своєму сайті.





  6. І ви можете перетворити старі і непотрібні шини в чудовий простір для дитячих ігор!



  7. Ще одна ідея – фігури тварин шемалей Вони створять настрій в саду або саду.



  8. Що ви думаєте про цю оригінальну оболонку?



  9. Не помилуйся: все, що ви робите для дітей, головне. У найпростішій версії потрібно залити пісок всередині великого колеса - і ви отримаєте пісочницю. Пофарбоване колесо, і навіть з малюнком, стане прикрасою сайту. І встановивши парасольку в піску, ми отримуємо варіант для маленьких VIP. Для них, на внутрішній стороні шин, одягаємо підігрівач для водопровідних труб, щоб діти не подряпини.

    кв.м.



  10. Шини роблять відмінні стільці!



  11. Незвичайна ідея для паркану - шини, укладені зверху один з одним, посипають землею з ткацькими рослинами, висаджують.



  12. Діти будуть непомітно здивовані такими чудовими гойдалками.



  13. Оригінальна сходи в будинок.



  14. А з старих шин можна зробити підошву для взуття! р.



  15. Я дуже люблю цей низький скляний кавовий столик. Прості і стильні, це не так?





Також я пропоную вам познайомитися з іншим великим джерелом для творчості, а саме піддонами. Погляньте на ці 11 корисних садових піддонів з простих дерев'яних піддонів. В результаті обов'язково надихне вас працювати!







Старі. шини - головний біль навколишнього середовища. Згідно зі статистикою, 76% шин не перероблені або розкладаються. А якщо ви зношені гумові в своєму гаражі, не поспішайте кинути її в полігон, не забивайте навколишнє середовище. Після того, як шини є великим матеріалом для творчості. Покажіть уяву, поставте в маленькі зусилля, і старі шини будуть корисними для вас тривалий час.

Тексти пісень, а це означає: І я просто впевнений, що вам сподобався один з цих ідей. Заощаджуйте себе закладкою і зробіть щось незвичайне у вільний час.

Яка ідея? Про нас А які речі ви робите своїми руками, щоб урізноманітнити інтер'єр будинку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное