П'ять поганих імен для дітей

Здавалося б, що ім'я просто набір звуків. Тим не менш, ці звуки носять величезний потік інформації, певну енергію, яка пізніше впливає на нашу долю. Назва має величезний вплив на характер людини: він може пом'якшити або підвищити певні риси. Це важлива частина особистості людини. Тому варто взяти відповідальний підхід лосиний



ДепозитФотогалерея

З давніх часів люди ретельно підходили до вибору назви, адже людина живе з нею на життя. Назва повинна бути розглянута з усіх боків: як вона буде звучати, поєднуватися з прізвищем, що це означає. Після того, як кожна деталь залишає свій знак на долі людини. Мар'яна АбавітоваВідомий психолог, tarologist і clairvoyant розповів, що уникати при виборі назви дитини.

Яка назва дитини?
  1. Негативні асоціації
    Якщо ім'я асоціюється з особою, яка принесла негативні емоції, не дасть її вашій дитині. Навіть якщо хтось в сім'ї наполягає на ньому. Ви не можете відмовитися від своїх вірувань. Справа в тому, що без того, що вона не усвідомлює, ви передаєте негативні враження від минулого до вашої дитини. Згідно зі психічними, це може негативно вплинути на долю малюка і Ваших відносин з ним. Перед тим як нагадати дитину, пам'ятайте всі люди з вибраним вами іменем. Подумайте про те, що ваше ім'я асоціюється з тим, що емоції це викликає. Якщо є ще найменші сумніви, краще відмовитися від неї.



    ДепозитФотогалерея

  2. Комбінація звуків
    Важливо думати про те, як звучить ім'я в поєднанні з прізвищем та по батькові. Якщо ви ви вирощуєте звуки у Вашому останньому імені, м'яке ім'я буде звучати неправильно. Це відразу викликає диссонанс, такі імена важче сприймати. Сама річ з по батькові. Не потрібно для фріролів, якщо по батькові важко і громіздки, то краще вибрати коротке ім'я. Наприклад, Олександр Дмитрієв – він звучить важко. Роздратування поєднань викликає конфлікт з іншими. Це особливо проявляється в школі, діти часто не думають про особистісні якості однокласника, але дивляться в нього тільки ведмедя занадто складного і незрівняного імені.



    ДепозитФотогалерея

  3. Історичні імена
    Це імена тих людей, які історії пам'ятали як вілли. Такі імена поглинали всю негативну енергію подій минулого, вони не доводять людину нічого хорошого. І в суспільстві малоймовірно, що таке ім'я буде сприйматися нормально. Наприклад, хлопчик названий Adolf навряд чи може викликати бурхливий захоплення в інших, навіть в якій країні він народився.

    ДепозитФотогалерея

  4. Зареєструватися
    У жодному разі не потрібно давати назву особи, яка загинула рано. Паранти часто називають дитину після родича або навіть старшої дитини, які втратили. Це спосіб вижити втрати. Але це велика помилка. На рівні сприйняття відбувається заміщення. Батьки починають сприймати дитину як втілення покійного. Це погано долі дитини. Про те, що дитина може бути названа після онуків. Запевняє, що якщо вони жили тривалий термін служби, то, звичайно, це можливо.





    ДепозитФотогалерея
  5. Екзотичні імена
    Не даруйте дітям імена, які з місцевих культур. Так ви навчаєте дитину бути дивним у суспільстві. Про те, як таке ім’я буде поєднуватися з прізвищем та по батькові. Наприклад, Джессіка Петровна повністю смішна. Навіть якщо ви дійсно любите іноземне ім'я, подумайте: як жити з ним?



    ДепозитФотогалерея


Ім'я дитини Ви можете зробити все, що ви хочете. Але не забувайте, що це не флотуюче тріфле, але що залишиться з дитиною для життя. Назва - шлях людина бере, і дуже важливо, щоб цей шлях був довгий і щасливий. І якщо праве ім'я може зробити життя дитини простіше і більш гармонійно, чому б не взяти його серйозно?

Що ви думаєте про це? Як важливо знайти правильний і міцний ім'я для вашої дитини? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное