Які квіти добре видно з неба

Люди готові купити різноманітні аромат На цвинтарі, оскільки вони вважаються красивими, міцними, не вимагають догляду. Я купив його, кладемо її, і за наступний рік можна забути. Однак ця традиція може призвести до шкідливих наслідків.





Є хороші причини таких висновків. Це те, що вчені нещодавно заявили: «На замовлення розміщення штучних квітів на могилах відмерлого слід зупинити назавжди – це несе серйозну небезпеку, пов'язану з виникненням ракових пухлин. й

Як показали дослідження, склад штучних квітів і вінків містить хімічні речовини, які провокують розвиток раку. За словами експертів, ювелірні вироби для могил виготовляються з відходів, що залишилися у виробництві нафтопродуктів. Така сировина приховує особливо агресивні хімічні речовини.





Привабливий яскравий колір досягається аніліновими барвниками, які викликають запаморочення, головний біль, слабкість.





Стебла, бутони та інші декоративні елементи штучних квітів виготовляються з пластику, найчастіше ПВХ, яка вкрай токсична. Сердечники квітів і дрібного декору можна зробити з піни, яка, коли нагрівається на сонці, видає канцерогенну речовину - стирол.





Дослідження здоров’я людей, які схильні до високих доз стиролу, показали підвищений ризик лейкозії та лімфоми, генетичний розлад у клітинах білої крові. Є деякі докази, що стирол підвищує ризик раку підшлункової залози і стравоходу.

р.



Після квітів і вінок Вони втрачають презентабельний вигляд, вони зазвичай горять. Схожі Переробка Дуже небезпечно для здоров'я людей, особливо дітей. Згортання, штучні квіти випускають важкі метали і копини в навколишнє середовище.





Діоксини негативно впливають на репродуктивне здоров’я та розвиток людини, впливають на імунітет, викликають гормональні розлади і рак. Уявіть, скільки тонн виробів, які вигорають щороку, після того, як очищаються, і які удари до здоров'я і здоров'я ваших дітей!





Саме тому нам необхідно зупинити носіння. могильникий Не тільки вчені, але Церква не перший рік закликає відмовитися від використання таких квітів на кладовищі.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Є багато безпечних альтернатив для відзначення мертвих. Замініть штучні квіти з живими, композиції з висушених квітів, паперових квітів, живих рослин і як.





Чи переконували цю інформацію не довести штучні квіти до кладовища? Будь ласка, зв'яжіться з нами Не робіть помилки під час церковних свят.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное