Правила Коморовського для збереження психічного здоров’я сім’ї!

Це погода в будинку! Це 100% обов'язковий доктор Євген Комаровський. Здоров'я дітей і батьків залежить від психологічного клімату, який переважає в сім'ї.

У сім'ї ми допоможемо створити гарну атмосферу. Комаровський, крім докторантури, має особистий досвід. Він, разом з дружиною, дитячий лікар очей, підняв два сини. У 2013 році вони мали онуки і бабуся. Д. Комаровський Все дозріває.

Поради Комаровського
  1. «Справа, де жінка вирішує самостійно без чоловіка. Не варто приймати рішення про дитину самостійно. Батько повинен знати, як годувати дитину, як одягатися, що відбувається в школі, не гірше ніж мати.



  2. «Слове благополуччя матері, яка піклується про дитину, є першочерговим занепокоєнням батька. У зв’язку з родичами та сусідами є обов’язок Папи Римського форту.



  3. Якщо дитина працює в країні протягом 2 місяців в літній голодний, брудний і босоніж - це відновлює здоров'я протягом усього року. Це як нормальна дитина повинна бути: худий і активний."



  4. «Головний добробут сім’ї – стан здоров’я матері. Тато повинен збити всіх з кошеня і дати мами їсти, спати, ходити."



  5. «Я вірю, що обов’язок батьків, які мають базові медичні знання, повинні бути легшими. Школа навчає, які гріхи, козини, що є столицею Мозамбік, але майбутні батьки потім не мають уявлення про те, як допомогти дитині при температурі, що таке вакцинація, які хвороби дитинства і як забезпечити безпеку дитини в будинку ...»



  6. «Особливе щастя і здоров’я сім’ї. Сім'я не повинна жити в інтересах дитини, але в інтересах сім'ї. Я не можу уявити собі свою дитину, що отримує шоколадний бар без ділення його на три частини."



  7. Щаслива дитина - це дитина, яка має як мати, так і батько, який забирає час не тільки любити дитину, але і любити один одного. , Україна



  8. «Якщо дитина не відновлюється від суєти, значить, він має конфлікт з навколишнім середовищем і є два варіанти: лікують дитину або змінити навколишнє середовище. Я волію другий варіант, але величезна кількість батьків і продавців наркотиків незгодні з мене.



  9. «Все принципове рішення про дитину можна зробити лише матір'ю, батьком і педіатром. Відносні засоби можуть, по-перше, радять, за умови, що вони не здатні переслідувати те, що їх поради не використовуються. Якщо вони відхилені, мораторій на радах слід негайно накладати. І, по-друге, вони можуть пасивно допомогти, вимагаючи батьків вирішувати всі фундаментальні питання. Так, бабуся може піти на прогулянку з дитиною, але спочатку вона повинна погодитися з матір'ю, що носити, куди піти і скільки ходити.

    .



  10. «Щостя країни починається, коли людина звертає увагу не тільки на війну, нафту, газ і гроші, але і дітям. Коли країна починає розвиватися."





Ми робимо. Консультації Д. Комаровського Вони здаються дуже корисними. Що ви думаєте, що це прямо і можливо неправильно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное