Променування загиблих батьків. Яскрава пам'ять.

У цей світ ми приїхали з двох людей: наші батьки. Сімейні обставини змінюються, але Батьки не обираютьй Одного разу залишають свої діти, але є дійсно сильні сім'ї.

- відео

ДепозитФотогалерея

Що робить чоловіка це, ніхто не знає. Але головне завдання кожного християнського вірителя полягає в тому, щоб дати святий обов'язок, повагу і пошани при житті і після смерті людям, які давали йому життя.

У нашій молоді, здається, що наші батьки не розуміють нас. Але чим старше, тим більше ви усвідомлюєте, як вони були. Потрібні. мудро Більшість всіх, коли вони не навколо.



ДепозитФотогалерея

Щоб приховати свої провини і сказати несправедливість, багато людей влаштовують лавські похорони, проводять свої дні на кладовищі, і встановлюють дорогі пам'ятники на могилах. Але відступна душа не потребує. Багато важливіше молитвиСпостереження за літургією та поширенням алм. Вони кажуть, що людина живий, поки вони не пам'ятають.

р.

ДепозитФотогалерея

У православних є багато способів показати повагу загиблим. Ви можете перейти до храму і подати замітку до проскомедіа. літургіяВи можете замовити меморіальну службу або короткий літій, або ви можете програвати вдома.

«Згадайте, Господи наш Бог, у вірі і надію на життя вашої вічності нової раби (або вашого раба), ім'я, і за доброту і любов людства, знеболюючих гріхів і споживаючи неправомірність, ослаблення, запікання і прощення всіх своїх вільних гріхів і мимовільних, піднявши його до вашого святого друга, що надходить в причастя ваших вічних благословення, за свою раду у вас, віру, істинного Бога і коханця. й

Для вас є воскресіння і життя вашого слуги, ім'ярек, Христа нашого Бога. І ми надішлемо вам славу, з Отцем без початку і з самим Святим Духом, тепер і назавжди, амен.



ДепозитФотогалерея

Всередині хустелю і суєти землі, намагайтеся знайти час і присвятити кілька хвилин на день для читання. Молитва за душу загиблих батьківй

Молитва за загиблими батьками “Лорд, Ісус Христос, наш Бог!” Ви жахливий фіксатор, зволожуючий для біженця і вівчарки.

Я прийшов до вас, мій дорогий, стіна і вівчарка, і я променю вам: Послухайте свою молитву, і не відвертайте обличчя від зітків серця і від сліз очей. Я проповідаю тебе, чуйний Господи, що мій добрий буде задоволений своїм поділом від того, хто народив мене і підняв мене (мами матері), (або з батьками, які народилися і підняли мене, їхні імена), і його душу (або її або їхні), як відступали до тебе з вірною вірою в тебе, а з твердою надію в твій любові людства і милосердя, приймати в Царство Небесного.

Я лукнув перед Я хочу, щоб ви не захочете, і милість. Ми чуємо, Господи, що Ти суддя цього світу, що гріхи і нерівності батьків покарані у дітей, онуків і великорослих навіть до третього і четвертого покоління: але також занурення батьків за молитвами і віртуями своїх дітей, онуків і великорослих.

Я молитва, О милосердя, що ви не покараєте вічне покарання незабутнього для мого слуги, мій батько (мами) (мами) (мами) (мами) всі його гріхи, вільні і мимовільні, словом і знеціненням, створених ним (мами) у своєму житті (мами) на землі, через милосердя, і за свою молитву, і за благо своїх святих, і заради його народу.

Ви, веселий батько Отців і дітей! Подаруйте мені, всі дні мого життя, доки мій останній подих не перестати пам'ятати мого покійного батька в молитві, і щоб наполягати Ти, правдивий суддя, щоб відремонтувати його в яскравому місці, в прохолодному місці і в місці миру, з усіх святих, звідки всі хворі, висить і зважиться.

Доброго дня! Отримаєте цю теплою молитвою для вашого слуги (Ваше ім'я) сьогодні, і дати йому (їїї) ваш рекомендант для вашої праці і турботи про мій виховання в вірі і християнському п'ятдесяті, для хто навчив мене (назволя) більшість всіх, вони приведуть вас, свого лорда, в молитві вам, довіра у вас в неприємностях, судах і хворобах, і тримати свої ім'я для свого духовного успіху, Я даю його (ми) тепло в молитві і для них.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Амен.



ДепозитФотогалерея

Смерть - трагедія. Ми віддаємо перевагу не думати про це і продовжуємо жити нормальним життям. Але переїзд в інший світ є невід’ємною частиною нашого духовного існування. Молитва за репутації батьків Це важливий акт, який повинен виконуватися живою особою.

Не забудьте піти в храм, поверніть до Господа в щоденній молитві, і це допоможе вам знайти вихід з будь-якого, навіть найнадійніших ситуацій.





Яка людина живе або робить, ми всі в Царстві Боже. Переміщення мертвих означає прагнення допомогти душі людини і полегшити її страждання. Прейси для життя і мертвих, і Бог благословить вашу сім'ю.

Показати статтю друзям у соцмережах, адже це інформація, яку кожен повинен знати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное