Крохмаль замість ботокса? Моя мама використовує її. Не знаю, як старий вона дійсно є.

Я пишу маму. Вона працює вранці, заливає холодну воду, їздиє на велосипеді і не забуває сам помпер. косметичні процедурий Ні, вона не йде на дорогі салони або купить розкішну косметику. Але кожна ніч намагається зробити маску для волосся або своїми руками. На 65, вона виглядає набагато молодше, ніж її друзі.

р.



«Жінки повинні мати звичку піклуватися про себе на генетичному рівні. й Моя мама розповіла мені, що я був дитиною. І це право, бо жінка повинна залишатися красивим в будь-якій ситуації і в будь-якому віці.

Коли я отримав мої перші зморшки в моїй 30-ті роки, я був зміщений, що я не був готовий до віку так рано. Навіть вважається варіантом. ін'єкції ботокса, які були оцінені друзями. Але виявилося, що ін'єкції не на всіх, як кажуть косметологи. Моя мама розповіла мені, що робити і вона дійсно працювала.



ДепозитФотогалерея

Крохмаль замість бутокса Картопляний крохмаль є природним антиоксидантом, багатим омолодженням вітаміну С і нікотинової кислоти. Домашній ботокс Підходить для всіх типів шкіри, крім шкіри з індивідуальною реакцією на певні компоненти.

Крохмаль допомагає позбутися від зайвого пілінгу і жирного блиску на шкірі. Після нанесення шкіра стає шовковистою і м'якою. У дорослому віці використовуйте крохмаль Дуже важливо! Невеликі зморшки розгладжуються, глибоко стають менш помітними, а шкіра набуває пружності і просто блискає.





Є багато рецептів для проти старіючих масок на основі крохмалю, але сьогодні я розповість про тих, які я особисто спробував і результат якого мені сподобалося.

Морква крохмаль маска для обличчя вам буде потрібно
  • 5 ст. л. морквого соку
  • 1 ст.л. крохмаль
  • 1 ст.л. сметани середньої потужності
  • 1 ст. л.


Підготовка
  1. Змішайте крохмаль з половиною склянкою води при кімнатній температурі. Потім додайте решту води і відваріть суміш на повільному вогні до загартування. Обмотка постійно, тримати на вогні ще 15 хвилин, але переконайтеся, що суміш не опікується.



  2. Потім додайте морквяний сік і сметану до суміші. Добре перемішати і охолодити його.


Охолоджена свіжо підготовлена маска наноситься на обличчя на 20-25 хвилин. Промийте теплою водою. Повторіть процедуру три дні поспіль, після чого зробіть перерви на тиждень і повторіть.

Ця маска не може використовуватися, якщо шкіра має пошкодження у вигляді ран, ріжучих або висипань.

Вам потрібно.
  • 1 ч.л. меду
  • 1 ч.л. крохмаль (також рис, кукурудза)
  • 1 ч.л. дрібної солі






Змішайте всі інгредієнти до однорідного стану. Якщо ви дійсно чутлива шкіраДодаємо 1 ч.л. молока в суміш, і беремо менше солі - 0,5 ч.л. Нанести суміш на обличчя кілька разів, додавши новий шар кожного разу попередню одну висихання. Зберігайте на обличчя 25 хвилин, потім промийте теплою водою. Застосуйте цю маску для краси через 20 днів, потім зніміть місяць.

Як і раніше, ця маска не може використовуватися на пошкодженій шкірі.

Вам потрібно.
  • 1 ч.л. соди
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ч.л. крохмаль
  • 1 ч.л. мінеральної води
  • 1 ч.л. піни або миття гель




ДепозитФотогалерея

Змішати крохмаль з піною для миття і розвести суміш мінеральною водою. Додайте сіль, соду і добре перемішайте. Поставте маску на обличчя легкийй Тримайте на обличчі 10 хвилин і змийте теплою водою. Після процедури використовуйте зволожуючий крем.

Відбілювання маски з перекисом водню Ця процедура допоможе позбутися від фрекселери і пігментні плями. Змішувати 2 ст. л. крохмаль і 2 ст. л. 5% перекис водню. Поставте маску на 20 хвилин. Промийте теплою водою і не забудьте зволожувати шкіру кремом.



ДепозитФотогалерея

Дуже хороший результат боротьби з зморшками дає гімнастики для обличчя: всього 15 хвилин вранці і ввечері, і ваша особа буде виглядати краще, ніж у вашій молоді!

А якщо ви турбуєтесь про «щілини» в очах, подивіться рецепт крему з мигдальним маслом, що поверне блиск і еластичність вашої шкіри.

Обов'язково спробуйте це. крохмаль маска Скажіть про результати в коментарях!

Не забудьте показати цю корисну статтю друзям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное