Процес миття ходової плити на кухні

Як і будь-яка жінка, я хочу все на кухні, щоб освітити і освітити. Але в реаліях сучасного способу життя, коли потрібно годувати сім'ю вранці з сніданком, і приймати дітей до школи, і працювати в часі, і чоловік ввечері, щоб присвятити час, не завжди достатньо часу для керівництва. ідеальнийй

Тому, напевно, кожна господиня має проблемні місця в будинку, а також речі, які не доводять її задоволення на всіх. Для мене. пластиноочищенняй





Звісно, сучасний ринок побутових хімічних речовин вражає різноманітними побутовими очисними засобами. І все ж не існує жодної господині, які б не зіткнулися з сильною відмивальним забрудненням. Прийміть не менше жирної нальоти і натрієм, з якою ми постійно борємось на кухні. Займається час усунення таких важких забруднюючих речовин, особливо якщо вони закладаються в важкодоступних місцях.

І сьогодні видання. "Сайт" приготувати деякі корисні плитаЩо буде корисною для будь-якої господині.

р.



Кожна господиня знайома з проблемою постійно брудних ручок на газовій або електричній плиті. Жирні нальоти поселяють на них після кожного приготування, тому ви повинні очистити їх весь час.

Але мій чоловік знайшов шлях, що він міг. змивається Всього за 2 хвилини. Дуже корисний трюк!





Вам потрібно.
  • бавовна
  • зубна щітка
  • аміаку






Прогрес роботи
  1. Вологий бавовняний тампон в розчині аміаку-аніса (можна взяти настоянку). р.



  2. Потім проведіть ручки і інші складні частини плити. Зачекайте пару хвилин, і ви побачите, як жир почне розтопити, і бруд зникне до очей!



  3. Якщо жир сильно знежирений, використовуйте зубну щітку і регулярну губку!



ДепозитФотогалерея



Зрозуміло, що духовка не повинна мити з каустичної хімії, тому варто знати про це лацінай

Засіб для очищення духовки
  1. Відмінна допомога при видаленні бруду з стін і скла на дверцятах духової шафи звичайна сода, лимонна кислота або розпушувач. Вимити внутрішню поверхню духовки водою, потім нанести замочену соду або лимонну кислоту до стін і скла. Залиште продукт на 15 хвилин, а потім ретельно протріть суміш соди і бруд з паперовим рушником. Очищаємо духовку чистою водою, знімаємо залишки бруду.





ДепозитФотогалерея

Невеликі забруднювачі допоможуть зняти воду з оцтом в співвідношенні 1: 1. Вингарна вода зволожують стіни, перевертають на духовку на 50 градусів і через 15 хвилин змивають чистою водою забруднення. р.



Печиво необхідно попередньо ретельно протерти зсередини паперовим рушником, потім замочити стіни зсередини милом розчином і дати замочити жир. Потім залийте суміш води і миючи на мисці, покладіть загарбку в духовці, переверніть її на 120 градусів. Закрийте двері і не відкрийте духовку протягом півгодини. Пара води розчинить жир, залишки їжі та інші забруднювачі. Потім просто ретельно протріть духовку зсередини м'якою тканиною і знову змийте чистою водою.

Р



ДепозитФотогалерея

І можна приготувати пасту для очищення внутрішніх поверхонь духовки. Змішайте в рівних частках солі, соди і води. Наносити отриману пасту на забруднену поверхню і залишити на ніч. З ранку просто промийте порошок очищення водою.



ДепозитФотогалерея



Також я пропоную вам ознайомитися з чудовим способом видалення кіптяви і жиру на капюшоні в двох підрахунках. І 10 більше життя хакі для бездоганної чистої кухні!



Я впевнений, що завдяки цим простим методам, ваша кухня буде чистою! Про нас трусиВони допомагають зберегти ваш будинок чистою. Не забудьте поділитися цими порадами з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное