Що можна зробити з нитки і десятка намистин

Останні вихідні я пішов на Тиждень моди. Я дуже люблю відвідати такі події, адже після того, як ви завжди знаєте, що потрібно звернути увагу на новий сезон. виглядати стильно І все ж, залишатися модним.

І це не означає, що вам потрібно запустити дизайнерам і замовити речі з них за казкові гроші.





Я їду за натхнення! Так що цього разу, після відвідування, я поновлюв свій еко- та бого стилів. І родзинка, яка мене приділила увагу їм, льон-та-бутй Ці види ювелірних виробів стають більш популярними щороку.

Але чому купити дизайнерські вироби відомих брендів, які часто мають невисоку ціну, коли все можна зробити своїми руками?





З ідеєю в свідомості. красиво оформленийЯ ходив через величезну кількість ідей, а потім, придбавши лляну нитку і знайшов кілька красивих бісерин в рукавицях, я поставив для роботи.

Насправді, весь перелік матеріалів є рулоном м'яких ниток, гострих ножиць і декількох великих намистин. Займав мене не більше 1,5 годин на роботу.

І незважаючи на те, що я доброзичлива рукодільниця з більш ніж 15-річним досвідом, я можу впевнено сказати, що навіть новачок в рукоділлі може впоратися з такою роботою.

Ювелірні вироби з бісеру Редакція "Сайт" Я приготував для вас 18 натхнення білизна І бісеринок, які можна натиснути на створення власних шедеврів.

  1. Красиві і елегантні, плетені з ниток і намистин, браслети і намисто можуть стати вашим гордістю. Вам потрібно просто захочеться! Ваші очі будуть світитися з щастям, якщо ви робите щось своїми руками. Це так захоплюючий!









  2. Матеріали, які використовуються при виготовленні таких ювелірних виробів, прості і доступні кожному, а результат приємно здивує вас.







  3. Ще однією неперевершеною перевагою таких прикрас є їх унікальність. Те, що ви робите своїми руками, не навіть Королева Англії може мати, тому що така прикраса, як ви, унікальний!







  4. Стильний і смачний, це не так?

    3610Р. 4200Р.





  5. Нитки льону не викликають алергії, а сам льон затримує розвиток бактерій і добре захищає організм людини від сонячної радіації. Флакс також є відмінним антисептичним. Пригнічує шкідливу мікрофлору, знімає свербіж, печіння та інші запальні явища. Ну, якщо використовувати бісер з натуральних каменів, таких як бурштин, як добавка, то прикраса може принести удачу і щастя.

    54076700 Р

    673958

    Р



  6. Особливе місце в жіночому образі - ювелірні вироби, зроблені своїми руками. Такі ювелірні вироби не тільки можуть стати прикрасою гардеробу, але і хорошим подарунком для друзів, друзів і родичів.









І для тих, хто цікавиться знайомствами з цілим процесом створення ювелірних виробів поетапно, я пропоную вам докладний майстер-клас про те, як створити стильний браслет з ниток і намистин. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

про:blank

Ефектні ювелірні вироби можуть перетворювати навіть самий нудний строгий костюм у вечірній наряд.

Підкреслити індивідуальність лацінаЩо ви не повинні йти в ювелірний магазин. Просто зробіть її з ниток і кілька яскравих намистин. Я впевнений, що кожен, хто ви знаєте, запитати вас, «Чи ви купили таку красу?» І ми пишаємося тим, що "Я дизайнер."

Поділіться цими натхненними ідеями з друзями в соціальних мережах, вони будуть вдячні Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное