Як створити сад квітів і каменів в тижні

«Ви не повинні найняти ландшафтного дизайнера, щоб прикрасити ваш сад», - мій друг, який працює в садівництві близько 20 років, сказав мені на зустрічі.

Я завжди мріяв про гарний і затишний котедж, який приносить не тільки користь у вигляді смачних овочів, фруктів і ягід «право з куща», але і відпочинку і відновлення після важкого робочого дня. Тому питання про те, як зробити це місце так, щоб око радує, протягом тривалого часу залишився актуальним для мене.

До Алли консультують створити дачу саджанцій Кам'яні клумби – це відмінна альтернатива кам'янистим і альпійським гіркам, адже для того, щоб побудувати їх швидше і простіше, і кінцевий результат виглядає ефектно.

камені своїми руками для того, щоб кам'яна клумба З своїми руками не займе багато часу. Головне - дотримуватися базових принципів розбиття клумб і чітко слідувати покроковим інструкціям.

Для створення красивого і комфортного квіткового саду для рослин необхідно: вибрати і підготувати підходяще місце для нього, після чого визначитися з формою майбутнього дизайну, виконувати розмітку роботи, красиво викласти камені, засипати місце землею і рослиною підходящими рослинами.

Редакція "Сайт" Я готовий 14 для вас. садівництвоХто буде радувати всім господарям. Обов'язково використовуйте його!

  1. Квіткові клумби з каменів кардинально відрізняються від альпійських гірок і альпій, тому що часто немає дренажу і висаджувати будь-які рослини, які вам подобається. Камені грають тільки допоміжну декоративну роль, а також служать каркасом для кордонів. р.



  2. Кам'яні композиції дуже популярні завдяки тому, що вони легко будувати своїми руками, навіть без будь-яких навичок будівлі. Пристрій клумби з каменю надзвичайно простий - це квітковий сад з звичайною землею, прикрашений гальками і гравієм різних розмірів. У той же час такий квітник виглядає просто дивно!





  3. Залежно від загального стилю сайту і обраних рослин, оформлення кам'яного ліжка може бути дуже різноманітним. Найпростіший варіант - це звичайний клумба з бордюром бруківок, які укладають на один або кріпляться цементним розчином.





  4. Він може бути підвищеною структурою, що піднімається над рівнем землі. Вони викладають повністю з бруків, використовуючи габі, або спочатку встановлюють ємності для рослин, а тільки потім прикрасить їх гальками. р.



  5. Все, що я люблю багаторівневі ліжка з каменю! Це один з варіантів піднятої квіткової композиції, коли структура зводиться з декількох сегментів на різних рівнях. Це можуть бути компактні клумби, наприклад, біля тераси, або просторі каскадні клумби з каменів, прилеглих до стін будівель.



  6. Це чудова ідея, не це?



  7. Оригінально, великі гладкі скелі або каміння найбільш незвичайної форми виглядають на сайті. Вирішивши на місці майбутнього клумби, необхідно зняти верхній шар землі, приблизно 10-15 см. Заливаємо утворену плювати рубльом, піском або гравієм. На краях квітника бажано залити цементно-піщаною сумішшю і злегка затирати її.



  8. Починаємо укладати стіни клумби, камені необхідно вибрати так, щоб вони щільно приклеїлися разом. Коли стіна досягає необхідної висоти, її верхня частина повинна вирівняти цементним розчином, натерти або зробити декоративний візерунок. Гідроізоляційна мастика повинна обробляти внутрішню сторону стіни, щоб захистити її від руйнування. Коли вся структура висохне, можна висаджувати рослини в центрі.





  9. Привіт, частина клумби, де камені були використані набагато цікавіше!



  10. Розглядається чарівність серед каменів, квітучий кущ вухо. І навіть коли він віддає, його незвичайне щільне листя з невеликим сірим покриттям буде гармонійно поєднуватися з цим середовищем.



  11. Кілька незвичайних ідей.



  12. Зазвичай один великий гальковий камінь вибирається для створення клумби, клумби робиться біля нього. Для клумби буде потрібно функціональні, інші будівельні матеріали. Дрижа виготовляється з рубля, піску і гравію при необхідності.



  13. Камінь «трай» може бути швидко перетворена в оригінальну клумбу, але тут будуть вкорінені тільки найбільш стійкі рослини.



  14. Грушеві покривні рослини, здавалося, обмотувати кам'яні предмети з різнокольоровим патчерявим ковдрою. Дивовижна пишність!





Для любителів морських гальок в оформленні інтер'єрів і садових ділянок я пропоную познайомитися з 11 універсальними ідеями, які допоможуть оновити сайт.



Я розумію японську, яка захоплює каміння. Дійсно, навіть у звичайній муфті приховує надзвичайну красу!

Крім того, клумби з каменів і квітів доречні всюди: в сучасному ландшафтному дизайні, а в садах класичного стилю.

Як ви відчуваєте про цей вид клумби, ви маєте досвід створення такого роду квітка-камінь? Не забудьте поділитися цими ідеями з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное