Вниз з другим підборіддям! Просто змочіть махровий рушник в солі.

Ви не повинні бути зайвими, щоб мати другий підборіддя. Це неприємне явище може бути пов'язане з генетичними захворюваннями щитовидної залози, поганий тон шкіри, сплячий на високій подушці, неправильне постави, лежачи читання і навіть щільний бюстгальтер.





Другий підборіддя - це в'язка траєктора, яка переносить наш вік і зіпсує зовнішній вигляд. Якщо недоліки фігури ще можуть бути приховані за допомогою правильного одягу, то з подвійним підборіддям ситуація складна.

Коли м'язи обличчя більше не здатні підтримувати жирову тканину під шкірою, жир починає сігувати, порушуючи овал обличчя. Багато жінок і чоловіків турбується про це. Як позбутися від другого підборіддя Без операції.





Я був удачливий, що мій бабуся навчив мене щоденно вранці після миття, щоб покласти спину руки на підборіддя. Вона завжди виглядала молодше, ніж її років через цей простий обряд.

Як видалити другий підборіддя
  1. Помийте обличчя і шию вранці холодною водою. Можна використовувати кубик льоду.
  2. Підігніть правою перед дзеркалом і покладіть задню частину обох рук, плавно рухаючись з середини підборіддя до вушників.
  3. Потім починаємо патчувати підборіддя дуже швидко і руками задню частину пальця. Переміщення з центру підборіддя до вуха.



  4. Виконайте пальці на 1-2 хвилини до тих пір, поки ви відчуваєте невелику оніміння шкіри на підборіддя.
  5. Змішайте обличчя і шию знову з холодною водою, замочіть шкіру сухим рушником і нанесіть живильний крем.

    ДепозитФотогалерея



Я люблю цю вправу дуже багато, тому що вона може бути виконана в будь-якому місці: на роботі, сидячи на комп'ютері під час перегляду фільму і улюбленого серіалу, перед застосуванням крему вранці і ввечері. Такі пальці дуже приємні, ви відразу відчуваєте, як шкіра зігріється і його тон збільшується.

р.

ДепозитФотогалерея

Ще один ефективний спосіб. Як видалити другий підборіддя швидкой Я дізнався його з моєї мудрої бабусі. Він допоміг другу затягнути овальну обличчя і отримати впевненість в собі. Ця вправа підходить для тих, хто прагне боротися інтенсивно проти недоліків.

інгредієнти
  • 1 ст. л.
  • 1 ст.л. солі
  • 1 ст.л. яблучного оцту
  • чистий рушник


Додаток
  1. Змішайте всі інгредієнти.
  2. Вологий рушник в підготовленому розчині. Потім перекручуйте його з турнікетом, так як якщо ви відстежуєте його руками.
  3. З цим турнікетом викласти самостійно на підборіддя якомога швидше і частіше. Рушник повинен бути постійно вологим в розчині.



  4. Далі робимо схожу процедуру рушником, що занурюють в гарячу воду.
  5. Після процедури добре промийте шию, протріть сухим рушником і нанесіть вершки.
  6. До цього масажу щодня: 1-2 хвилини холоду і 1-2 хвилини спекотний рушник.


Крім підвищення метаболізму в шкірі, це вправи діє як природна вправа. підтяжка підборіддяй Крім того, патчі з мокрим рушником одночасно затягують висівки.

р.

ДепозитФотогалерея

Якщо ви робите все міцно, наполегливо і регулярно, то через 2 тижні шкіра шиї і підборіддя помітно зміцниться, овальне обличчя буде вирівняти. Ці прості вправи приймають дуже мало часу. Насолодіться своїм другом, вона дивиться і відчуває себе чудово!



ДепозитФотогалерея

Ви можете зробити ці кіз як завершення спеціальних вправ підборіддя. Такий комплексний підхід буде мати незліченний удар, що дратує вікові зміни.

Не чекайте, поки старі вікові зміни вашого зовнішнього вигляду за винятком. Почати боротьбу з лущенням шкіри прямо зараз! Без зайвих зусиль і бюджетних збитків ви істотно поліпшите зовнішній вигляд. Якщо ви погоджуєтесь, що немає нічого зайвого між підборіддям і шиєю, натисніть кнопку «Поділитися на Facebook».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное