Правила виступу австрійської Вищої школи Етикету: реальна леді не зробить ніяких дратівливих помилок!

Висловлює походження людини, його соціальний статус та класна належність. Якщо це не було, Бернар Шаув Пигмаліон не був настільки популярним протягом багатьох років.

Ви можете і повинні працювати на виступі. Як? Вони знають, що. Австрійська Вища школа Етикету, функціонування в Санкт-Петербурзій





Що має бути мова елегантної дівчини? Перш за все, це грамотність, говорить Марія Бучер, міжнародний експерт з етикетки, керівник австрійської вищої школи Етикету в Санкт-Петербурзі. Я часто торкнувся з цього питання в Росії, оскільки я жив за кордоном протягом тривалого часу. Тексти пісень, а це означає: І я думаю, що я був ідеальний, я б дратував багато людей. Попри те, що мені необхідно бути неправдивим. Моя мова ще не повністю відновлена.



ДепозитФотогалерея

Художня частина мови. Коли я повернувся до Росії, я зрозумів, що багато людей, і себе, не використовуйте оголошення дуже багато. Я зробив список прикметників, з яких є багато більше російською, ніж французькою або англійською мовами. І сьогодні, наші студенти, отримувати цей список, кожен урок вчить десяти прикметників, які вони повинні використовувати протягом тижня.



ДепозитФотогалерея

Багато людей думають, що параситичні слова «набухають», «так». Про нас Найбільший паразит російської мови є словом «дуже». Дуже красива, дуже красива, дуже... Ми замінюємо всі прикметники з цим словом "дуже". І ось наш квиток. Для того, щоб слово було схоже на паразит. Наявність прикметників показує глибину мови, її мистецькість і, звичайно, читабельність людини.



ДепозитФотогалерея

Наступним моментом у виступі є використання еупемізмів. Яскрава людина завжди замінює негативне слово з більш нейтральним. Як людина може сказати, що він п'ятий? Наприклад, людина з поганою звичкою. Це, ви не засудили людину, але в принципі висловили свою думку. Що говорить елегантна жінка.

Ми також навчимося сказати вам замість того, щоб подякувати вам. А потім всі зміни. Намагайтеся писати «завдяки ви» в SMS, в інтернет-повідях, навчити дітей сказати «завдяки ви» замість «завдяки ви», люди лікують їх по-різному.

р.



Якщо мова йде про невелику розмову, то є кілька максимумів. Максима такт. Я маю на увазі, елегантна жінка завжди чуйна. Він ніколи не починає сперечатися або провокує рогість. Ніжність. Що це, вона здатна запитати питання: «Як мені допомогти?» На жаль, деякі люди знають, як попросити його, так що це звучить реально, з серця.

Наступне не судити. Повідомляємо, що у вас є вечеря з ким-небудь, хто є сирою їжею або вегетаріанською, елегантна жінка ніколи не почне дивуватися, «Що ви не їсте м’ясо?» Але це шкідливе для здоров’я. й



ДепозитФотогалерея

Ще одним важливим максимальним є максимальна кількість симпатії. Не подобаються люди, які лікують весь час, скаржаться, що все погано. Ми боїмося людей, таких як. Якщо жінка, скажеш, мусить боротися з чоловіком просто в машині і прийшла до заходу, 90% часу вона буде говорити про це. Якщо ви забронювали свій автомобіль, швидше за все, на заході, перше, що ви будете говорити про те, як погано розпочато вечір.



ДепозитФотогалерея

У вас є теми табу, які ніколи не приходять. Ви не говоримо про релігію, про хворобу, про гроші і благополуччя. У вас є звичайні теми табу. Про дітей та політику Чому діти? Якщо ви не знаєте, що всі жінки у відвідуванні мають дітей, ви не повинні навіть почати говорити про це.

У бізнес-переговорах є багато. Правила ділового етикету Вони різні. Про них завжди краще показати сім'ю, дітям, розповідати про них. Зважаючи на те, що в цьому випадку ми будемо говорити про вашу стійкість, лояльність, ваші сімейні традиції. Дуже важливо для бізнесу. І в маленькій розмові, що неприпустимо.

про:blank

Що? етикетки Ви думаєте, що ви зарядите? Які жінки повинні бути в спілкуванні? Напишіть його у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное