Десять легендарних предметів з косметики радянського громадянина

Я нещодавно отримав дух на день народження. На який мій бабуся, який я залишився з усього минулого тижня, сказав, що запах не поганий, але вони ще далеко від Червоної Москви.

Кожне покоління має свої пріоритети і ідеали, і вирішив не сперечатися з моїм бабусям, я почав говорити про засоби, які допомогли радянським жінкам відчути себе найбільш чарівним і привабливим.

Після всього, здається, що 40 років тому всі помади були червоними, і тіні очей для повік - синій. Натюрморт Жіночий Я був багато багатим! Крім того, деякі косметичні засоби, які використовували наші бабусі, продовжують вироблятися в цей день.





Так що це було - макіяж в радянському стилі? Хтось знайшов ці кошти і успішно використовували їх, хтось, як мене, бачив мій бабуся і мати, і хтось знає тільки від спогадів про дорослу частину сім'ї.

Редакція "Сайт" Я вирішив повернутися в час і пам'ятати 10. легендарна косметика минуле.

Радянська косметика
  1. Губна помада і олівцем губ
    Якщо говорити про колір губ, для самої частини радянські жінки віддають перевагу моркві і коричневим відтінкам. Найуспішніші можуть похвалитися перловою помадою. Спеціальний шик - помада "Дзинтари 21". Не існує поняття «гігієнічна помада». Але там була косметична вазаління "Норка" - її використовували замість лацінай Ну, якщо говорити про олівець губ, то така концепція не існує в СРСР. У дитячому світі був червоний олівець.





  2. Ленінградська туш
    Без чого складно уявити макіяж тих років - туші в барі. Їм посипають на неї, а потім самі відчайдушні поділяють розмальовані вії голкою або шпилькою. Найпростіший склад (суп, стерин, бджоли, шийки, оливи, соот і парфуми) допускається «будувати» вії нереальної довжини. Правда, ця краса проводиться до перших крапель дощу. Чому цей продукт виявився настільки ж напруженим - таємниця. Але «Легенград» можна купити зараз.





  3. Полір для волосся "Претти"
    Цей лак фіксує зачіску в рідкісному сумлінному порядку - локони тривають близько трьох днів. Не дивлячись на дуже незвичайний хімічний запах, він був неймовірно популярним у вісімдесятих, коли об'ємні зачіски були у вас. Сьогодні нова покращена лінія "Prelest Professional" має кілька десятків продуктів для догляду та догляду.

    Р



  4. Тональні засоби
    Плавний тон обличчя забезпечений ще одним легендарним косметичним продуктом тих років - тональним кремом «Баллет» заводу «Свобода», який кладе на шкіру в товстому шарі і створив ефект гладкої, хоча ненатурна маска. Цей крем, до речі, досвідчений rebirth кілька років тому, і зараз Ballet 2000 знаходиться на ринку.



    Разом з компанією L’Oreal “Freedom” виготовили тональний інструмент в трубах – кремовий порошок “Jamet”. Його якість була вище балету. Були три відтінки: бежевий, персик і натуральний. Останній варіант був більш поширений в магазинах.





  5. Шампунь
    Цей продукт навряд чи може бути викликаний косметичним, проте, він буде злочином, не кажучи вже про легендарну «Шик-Крею», яку я пам'ятаю досить добре. Смачний аромат цього шампуню запам'ятовується, напевно, майже всі діти вісімдесят дев'ятсот. Він запашний, як запах жувальної гумки "Дональд" і був справжньою мрією радянської дитини. Деякі навіть спробували за смаком шампунь, але, алас, він був абсолютно недійсним.

    Звичайно, це шампунь Болгарського шампуню було в короткому поставці і рідко з'явилися на полицях магазинів. Потім модниці теж не відмовилися використовувати цей шампунь, тому що волосся після миття стали легкими і пухнастими.





  6. Духи.
    Кожна жінка мріяла про запашну пляшку Червоної Москви, що нагадує Кремлянському палаці. Румор має те, що творець «Фаворитних спиртів імпреса» (це назва прототипу «Червоної Москви») У серпні Мішель взяв участь у створенні відомого Chanel No 5, тому багато відзначають схожість французьких і радянських ароматів. 259050 р.

    Учні старших класів та випускники тих років відчайдушно мріяли про «Наташа».





  7. Фарби для волосся
    Було два барвники для волосся: henna і basma. Відповідно, можна пофарбувати як в радикально-чорному або в червоному кольорі. Яскраве волосся з відваром ромашки. Найвагомішим досягається вирощена блондинка за допомогою перекису водню. Вона зносила пальто. «Елімінований» з гідроперитним волоссям було відновлено з маслом кастора. Але це ще одна історія.





  8. лаки для нігтів
    Необхідний атрибут модистів тих років - кричущими лаками нігтів. Особлива любов насолоджувалася американським брендом Кікі, який виготовляв блискавки самих неймовірних відтінків, через які нігті шарують, пожовті і зламали. Що б ви робили в назві краси? р.





Вентилятори тонального крему "Баллет", а також тих, хто чути про це, але ніколи не використовувався, я раджу ознайомитися з плюсами і мінусами цього легендарного інструменту. І з'ясуйте, чому цей косметичний продукт, створений в СРСР, все ще виробляється і купується в сучасної Росії.



Поступово Радянська косметика стала більш висока якість: що тільки вартість тонального крему «Баллет», зволоження дитячого крему «Антошка» і легендарного «Трипле кологне». Ці продукти все ще мають своїх шанувальників!

Як ви відчуваєте про красу продуктів цього часу? Ви все ще використовуєте щось на цьому списку? Я буду раді, якщо ви поділитеся досвідом та приємними спогадами про цей час у коментарях.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І не забудьте розповісти друзям про цю статтю, я впевнений, що ви будете мати щось для обговорення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное