Чому немає точки в пошуку ідеального чоловіка

Доктор Itzhak Adizes – це гуру сучасного управління та особистого розвитку. Його книги стали книгами для багатьох світових лідерів. Він лекції в 40 країнах і є політичним консультантом в уряді Ізраїлю, Швеції, Греції, Бразилії, Гані, Ісландія, Мексика, Македонія. Він точно знає, Як досягти успіху А щоб бути щасливими в наш турбулентний час.





Yitzhak Adizes має багато життєвих оповідань і цитат, але редакційна колегія "Сайт" Я пропоную вам відобразити 10 лапок від своїх виступів. Це буде достатньо зробити деякі висновки, і Увійти для кращого.

Yitzhak Оголошення
  1. «Людина або речі, які ви любите, не завжди приносите вам задоволення. Примітити протилежність. й
    І це дійсно є. На додаток до почуття щасливого, ми багато нервів, страждань або турбуємося про кохану людину або кохану людину. Або, наприклад, збереження дорогий автомобіль, ви, ймовірно, будете дуже сумні про будь-яку несправність.



    ДепозитФотогалерея
  2. «Не намагайтеся знайти ідеальну дружину. Шукайте когось з ким можна жити. й
    Довгий відомо, що не існує ідеального або серед людей. Ви не можете бути ідеальними для вашого партнера «перфект». Необхідно врахувати важливий факт, що потрібно жити з цією людиною до останнього дихання, будувати загальне життя і підняти дітей. І для всіх це потрібно надійною і коханою людиною.



    ДепозитФотогалерея
  3. «Одно не варто забувати і про ілюзії. Сонце добре в сонці, поки ви не прокинете вранці.
    Ось так! Багато людей страждають, тому що світ не так, як ми хотіли б. Мрія перед сном, але краще встановити цілі і сказати: «У мене буде, я досягне!» замість: «Як добре це буде...»



    ДепозитФотогалерея
  4. «День, що ви припините навчання, повинні бути тільки в день, який ви померли. й
    Жити, дізнатися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ваш мозок завжди повинен бути навчений. Ані старий вік, ні деменції, ні депресія перезавантажить вас. Це вже науково доведено.



    ДепозитФотогалерея
  5. «Ви не можете бути доброю батьківкою, якщо ви боїтеся вихованням дітей. Якщо ви боїтеся керувати людьми.
    Це те ж саме в кожному аспекті нашого життя. Ви не можете досягнути успіху в тому, що вам не підходить. Тому, збиравшись на незаймана роботу, живемо з непристойним чоловіком, спілкуючись з людьми, які не підходять для вас - це все, що завжди підтягне вас донизу. 97764834



    ДепозитФотогалерея
  6. У китайському, «проблемному» і «оппортуніті» є однаковим словом. Дійсно, кожна проблема – це можливість, щоб навчатися. й
    Якщо життя тільки приніс радість, ви не розумієте, що це існує. Не беріть все, як щось страшне. Просто попрацюйте на розчині, перетворюючи проблему на можливість або корисний урок життя.



    ДепозитФотогалерея
  7. «Не може бути довгостроковим виграшем, доки ви приймаєте ризик короткострокових втрат. й
    Вигравання дуже легко. Втрата – це життєвий досвід. Іноді для того, щоб досягти чогось, потрібно вивчити всі можливі помилки, крім того, на особистому досвіді.



    ДепозитФотогалерея
  8. «Примітно, з досвідом настає зрілість, і з ним настає модність. й
    У молоді та молоді ми характеризується максимальністю, самопізністю і похвалою. Але протягом багатьох років ми стаємо життєрадісним і чітко відокремлюємо основний від вторинної. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. доб.



    ДепозитФотогалерея
  9. Для того, щоб бути довірою, ваш розум повинен бути присутнім в ньому і повинен бути спрямованим на людину, яка знаходиться поруч.
    Почуття і емоції красиві. Але є багато моментів у відносинах, які не вирішуються без втручання розуму. Це не історія про принцесу і принцесу. 999 р.



    ДепозитФотогалерея
  10. «Наша головна столиця – здоров’я, сім’я та хороші друзі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Якщо ви втратите здоров’я, все інше більше не буде. Якщо ви втратите свою сім'ю, це засмаглява до смерті. Добрих друзів завжди допоможе знайти вихід з будь-якої кризи. й
    Дуже важливо пам'ятати.



    ДепозитФотогалерея


Ми змінюємо нашу свідомість. Звісно, Yitzhak Adizes розповідає про те, що ми знаємо. Але, в нашому житті ми рідко думаємо і дуже вносимо. Деякі котирування, які ви не можете подобатися, але це має сенс думати про них.

Повідомте нам у коментарях, Ви погоджуєтесь з заявами Yitzhak Adizes? Поділіться корисною статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное