Перелік основних англійських слів для живого спілкування

Моя вчителька англійської мови завжди попросила студентів першого класу, «Що таке призначення іноземної мови?» Якщо за професією перекладача, підготуйте до філфатрати. І елементарний Вивчіть 850 базових слів і кілька правил граматики. й



ДепозитФотогалерея

Основна англійська Скептики будуть дивуватися, але ця схема працює! І його перевага полягає в тому, що ви можете оволодіти мінімальним словником всього місяця. Ви не знаєте? Сьогодні існує унікальна можливість тестування теорії на власний досвід. Редакція "Сайт" Я приготував для вас 850 слів, які достатньо спілкуватися з мешканцем будь-якої англомовної країни.

Щоб освоїти основну лексику, не лежати і навчатися щодня. Обов'язково закріпити знання в практиці, для цих цілей будь-яка людина, яка погоджується з вами приймати іспит буде придатною.



ДепозитФотогалерея

Для більшої зручності группа: об'єкти і явища (600 слів, з яких 400 є загальними і 200 є позначеннями об'єктів); діями і рухами (100 слів), виразом якості (150 слів, з яких 100 є загальним і 50 з протилежним значенням). Кожна група представлена на малюнку. Збережіть і навчіть зараз!

850 слів для базової англійської
  1. Об'єкти і явища (дизайни об'єктів)
    Якщо ви навчили англійську мову в школі, більшість цих слів знайомі з вами. Не намагайтеся дізнатися все за допомогою вивчення алфавітно. Спочатку читайте слова з перекладом 2-3 рази на добу. За тиждень ви дізнаєтеся 80% з них. р.







    2520718р.



    Габаритний зображення



    р.



    р.



  2. Об'єкти і явища (загальна)
    Для слів краще запам'ятати, Скажіть їх голосно.й У вільний час, на прогулянці або в транспорті, намагайтеся ім'я об'єктів навколо вас англійською мовою. Якщо хтось перевірив свої знання 1-2 рази на тиждень.



























    189504











  3. Дії або рухи
    Цей список включено ГоловнаНе тільки дієслова, але і займенники, прийменники і полоітні фрази. Ви можете навчити в будь-якому порядку або малювати діаграми з стрілами, що вказують рух або рух.



  4. Висловлення якості (загальна)
    Прикметники насичують мову, щоб вона не була офіційною. Удосконалення запам’ятовування допоможе. next вправиВізьміть будь-який об'єкт або малюнок і описайте їх з прикметниками. Чим більше слів ви використовуєте, тим краще.











  5. Висловлення якості (з протилежним значенням)
    Щоб краще запам'ятати прикметники з протилежним значенням, виконують попередню вправу, що описує предмет за допомогою антонимів. Ви можете зробити щось інше: писати слово, а через фен, його протилежне значення.





З цим базовим словником ви можете сміливо йти на подорож! І краще зрозуміти англійську мову і дізнатися, як покласти необхідні слова в вироки, подивитися на простий і зрозумілий стіл форм, який враховує узгодження разів.

Експерти кажуть, що ви можете дізнатися іноземну мову в будь-якому віці. Найголовніше бажання, терпіння і наполегливість. Не відмовлятися від занять на тиждень, навчатися, обов'язково практикувати розмову, читати англійські тексти, дивитися фільми без перекладу, і все вийде. Я хочу, щоб ви навчалися англійською мовою!

Напишіть нам, як ви або ваші друзі навчилися швидко. Українськай Не забудьте показати цю корисну статтю друзям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное