Перці мариновані в вірмені. Пухнастий, фліс, блискучий, вершковий, солодкий...

На Кавказі вони просто люблять солодкий перець, варять з цілими басейнами в сезоні і на зиму. Без овочевих закусок неможливо уявити шикарний кавказький бенкет з шашликами, домашнє вино, багато овочів, зелені і ароматних приправ.

, Україна



І мариновані - одна з таких страв, яка подається господинею, незалежно від того, який час року в дворі, адже овочі на Кавказі завжди знаходяться в достатку. Насолоджуйтеся смачними стравами.

Маринований перець Інгредієнти
  • 1кг червоний солодкий перець
  • 50г часник
  • 1 пакет селери
  • 1 пучок петрушка






Інгредієнти для маринаду
  • 100г 9% оцет
  • 200г рослинної олії
  • 2-3 лаврові листки
  • 5-6 горох солодкого перцю
  • 5-6 горох чорного перцю
  • 300-400г води


Підготовка
  1. Промийте і очистіть перці так, щоб насіння не було всередині, виріжте плоди на половинки.
    р.

  2. Мариновані інгредієнти залийте в емальовану каструлю, дайте їм варити, покласти кілька перців в маринаді так, щоб вони вільно купили, а бланчир 5-6 хвилин (все залежить від товщини і легкості перців).


  3. Видаліть готовий перець шумом (вони повинні стати м'якими) і кинути наступну партію фруктів в маринад. І це до тих пір, поки ви відварите все.
  4. Великі підриви 3-5 см вирізати зелень.


  5. Готові перці кладуть в ємність в шарах: шар зелені і часнику, шар перців, шар зелені і так далі. Додайте мені охолонути і відправляти його до холодильника.


  6. Бон привіт!


Болгарський перець - магазин вітаміну С. Навіть цитрусові і смородини не є конкурентами. Але мало хто знає, як вибрати правильний перець в залежності від мети. Чи знаєте ви, що плоди перцю, як кавуни, мають їх «бой» і «дівчина»? Редакція "Сайт" Я з радістю підкаже вам, що відмінності між ними і чим підходить кожен з цих видів.

Я поширю рідкісний рецепт від моєї мами! З'їсти можна відразу, але краще закрутити в банках. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное