Прочитайте цю молитву вранці. Сильний амулет, викликаючи ваш охоронець ангел!

В житті кожної людини є різні періоди. На жаль, іноді ми повинні подолати труднощі, які дуже важко впоратися з. Але людина ніколи не дається більше, ніж він може призвести, що він може подолати. І я вірю!

У будь-якому такому чергуванні ви не повинні бути дискуровані, ви повинні запитати себе: «Чому це ситуація в житті?», «Що робити?», «Що мені треба отримати?», а не громізд на долі, запитуючи «Чому я маю все це? й





Однак важко, важливо пам'ятати, що ви не тільки. На народження, кожна людина народжується. Головнай Охоронний ангел, який дається всім при хрещення, постійно захищає і намагається захистити, допомогу. Якщо людина добре знеболюється, він може не один, але кілька охоронців ангелів.

Недовго тому, мій дорогий і улюблений тато був в лікарні з інсультом. Я не знаю, що робити або як бути: відчай, страх, біль, сплутаність – це те, що я відчував. Я не можу допомогти мені.

У той момент, коли я думав, що не було нічого надії, жінка в лікарні розповіла мені про молитву. дивнийй Це молитва до охоронця ангела.





ДепозитФотогалерея

Ця молитва повинна прочитати один раз вранці. Після трьох днів цієї практики ви почнете помітити, як змінюється ваше життя. До речі, мій дад відновив, і тепер він любить йти до свого улюбленого котеджу і навіть бігти вранці!

Сильна Молитва до Ангела Guardianа



ДепозитФотогалерея

Ми часто маємо справу з проблемами, які важко вирішувати самостійно. Якщо життя кладе багато труднощів, і здається, що труднощі атакували вас, спробуйте перетворитися на ваш небесний покров. Він почує вас, якщо ви це правильно.

Редакція "Сайт" Я запрошую вас, шановний читач, щоб читати молитвий Ця молитва є дуже міцним талісманом, який захистить вас від багатьох неприємностей і нещастях і підтримує вас в будь-який непростий момент. Головне, що вона щира!

Мій ангел, фіксатор,
Моя таємниця, мій доставник,
Збережіть мене, збережіть мене.





ДепозитФотогалерея

Обкладинка зі штрудом,
Від своїх ворогів дев'ять разів,
З пам'ятки Героїв і творчості Юди,

р.



ДепозитФотогалерея

З усіх блаземій, помилковості,
Від точки в темряві,
Від отрути в посудині, від гній і блискавки,





ДепозитФотогалерея

Від небезпеки і покарання,
Від катування тварин,
З льоду і вогню, з темного дня.





ДепозитФотогалерея

І прийде мій останній час,
Мій ангел, мій охоронець,
Стійка на голові і полегшить мене залишити.

Амен.





ДепозитФотогалерея

Я також рекомендую вам познайомитися з 11 ознаками, які ви відвідуєте охоронець ангела! Ви не звертали багато уваги до того, що перед тим, як ви? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Про нас Ми будемо захищати вас від неприємностей і будь-яких проблем в житті. Тепер ви знаєте, що просто просить охоронця ангела досить.





ДепозитФотогалерея

Нехай вищі сили захищають ваш будинок від поганих людей! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное