Молитва до Св. Матрони для здоров'я

Коли кохана людина хвора, ви хочете зробити все для його спалювання і прискорення відновлення. Променування для здоров'я є величезною силою, тому потрібно взяти його серйозно. Ви можете запитати як для вашого здоров'я, так і для родичів і друзів. Для хворої людини можна молитися до св. Матрони, які зацікавили людей з багатьох серйозних недуг.

р.

ДепозитФотогалерея

І новинна кімната. "Сайт" Він навчить вас сьогодні. молитвий Просто скажи ці слова...

Багато хто з нас рано чи пізно приходять до святих для допомоги: хтось намагається впоратися з проблемами через молитву, і хтось перетворюється на святий образ з повного розпаду. І благословляє всіх святих. Навіть під час життя Матрони, Москва ніколи не відмовилася допомогти кожному, тому молитва її має велику владу.

Це один з найбільш шанованих образів святих в Росії. Поцілунки людей тепер відвідають могилу Матрони, що робить паломництво її реліквами і пропонують її молитви. Молитва слів до блаженного можна сказати в будь-якому місці: в домашніх умовах, на роботі або в храмі. Якщо захворювання серйозне, можна перейти на реліквії Матронушки і попросити допомогу там. Головне, що ви з радістю запропонуєте молитву.





О блаженна мама Матроно, почуйте і отримайте нас зараз, грішники, які молилися вам, хто навчився у всьому житті прийняти і слухати всім тим, хто страждає і жиром, з вірою і сподіватися на вашу покрову і допомогу тим, хто прийде вам, даючи швидку допомогу і чудодійне загоєння всім.





Нехай не ваш милосердя поганий навіть зараз для нас, непривабливий, неспокійливий в цьому світі, і десь знайти консолідацію і співчуття в сонках душі і допомогти в бодіозних захворюваннях: загоює наш недуга, доставляє нас від спокус і дорменту диявола, пристрасно бореться, допомогти нам передати наш щоденний Перехрестя, ведмедя всіх труднощів життя і не втратити в ній образ Божої, православна віра до кінця наших днів, збереження нашого захворювання, доставити нас від спокус і дорменту диявола, і зміцнити Божу любов.





Допоможи нам, після відходу з цього життя, досягти до Царства Небес з усіма, хто будь ласка, Бог, славивши милосердя і доброту Небесного Отця, в Трійці славного, Отця і Сина і Святого Духа, назавжди і назавжди. Амен.

Найкраща молитва за хвору людину, яка допомагає!

про:blank

Свята Матрона допомагає всім! Будь-який, хто просить допомогти, отримає те, що вони хочуть. Молитва Святої Матрони дуже міцна. Все, що вам потрібно. Помилки повинні бути чистими, а щирий запит, потім молитва буде працювати справжнім дивом.

Хто ви променете для здоров'я ваших коханих? Про нас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное