Цегляна плита краще, ніж будь-який мобільний гриль

Я дуже люблю їжу, приготовані в відкритому повітрі, тому з настанням теплої весни або влітку, тут, як удачливий, днів, я досить піти на мій улюблений котедж. І це тому, що рік назад мій чоловік дивився на сусідній дорозі, щоб перетворити нашу країну будинку в справжній гурманський рай.





Мобільний барбекю добре підходить для пікніки в новому місці, а власник власної ділянки може дозволити собі більш пам'ятну структуру. Після зважування плюсів і мінусів ми вирішили загартування з невеликою зоною для приготування в відкритому повітрі. По суті, приготування барбекю цегли не так складно, як це може здаватися спочатку.

Така будівля стане місцем відпочинку і визначною пам'яткою двору. Навіть коли нічого не вариться тут, ця літня кухня виглядає чудово!





Цегла барбекю Цегла манжета Для приготування шашликів, побудованих з цегли. Твердий барбекю з цегли часто більш функціональний і використовується в якості гриля і барбекю, часто на ньому готують інші страви, навіть просто прогрівають продукти харчування. Крім того, це також красивий арт-об'єкт у сільській місцевості. Навколо такої будівлі приємно зібрати велику компанію.

Редакція "Сайт" Як це зробити. скатертий мангалй Відмінні результати за мінімальною вартістю!





Спочатку потрібно вирівняти платформу під гриль, а потім переплести її плиткою. Важливо використовувати вогнетривкі матеріали, такі як плитка (збірний камінь також підходить), тому що ніхто не імунітет від випадкового іскра, який впав на землю!

Сам висівок викладається на сайті. Для того, щоб кладка була надійною, краще використовувати її для гриля профільна цеглай Така вогнестійка цегла також називається піччю. Виходить в різні форми і виготовляється з спеціальної глини.





Однак для створення гриля можна використовувати звичайну і навіть розбиту червоною цеглою.





Для цього використовуються спеціальні блоки, які можна прикріпити один до одного без розчину. Спеціальні слоти, встановлені між кладкою, легко утримують гриль. Не забувайте, що гриль слід видалити для очищення.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Особисто я просто люблю дивитися смажені продукти на грилі, особливо якщо мій чоловік варить.

Таким чином, на сімейній раді ми вирішили доповнювати територію поруч з бразилом. Перш за все ми вирішили створити лавки. Виготовляємо їх з березових різак, а поверх них прокладаємо м'які подушки-подушки, які я пришивав. Також на даному етапі ми маємо невеликий робочий стіл.

р.



І я хотів красиво прикрасити вхід на сайт, доповнивши його клумбами з боків.

396550 р.



До обсмаженої плити додано бокові поверхні для робочих потреб і зберігання посуду.





Сьогодні У мене є місце для зберігання страв. Так, і було можливість вирізати продукти прямо поруч з грилем, що дуже зручно.

З настанням теплого сезону рослини почали побути на сусідні квітники. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У вугільній коробці було місце.





Крім гриль, знімний стенд кріпиться в бразилі, де можна покласти горщик або каструлю. У такій духовці можна приготувати різні страви, в тому числі м'ясо диму або рибу.

р.



І, нарешті, я хочу поділитися своїми радісними емоціями від того, як приємно це поруч з грилем вранці, щоб пити каву з грінками і насолоджуватися співом птахів.





Найпопулярніші цегла Він має лише підставу і висівки, іноді виступи для грилів. Не складно викласти, не потрібно багато місця і матеріалів. Це чудове рішення для маленької компанії або сім'ї 3-4 осіб.

Я пропоную вам ознайомитися з ще однією відмінною ідеєю для дачі - огорожі з каменів, які називаються габіонами. Дивитися цей вибір ідей, як прикрасити сайт за допомогою габіонів, адже ці конструкції можуть вписуватися в будь-який ландшафтний дизайн, доповнювати і покращувати його функціональну і естетичну частину.



Уявіть, як багато літніх смачних страв, ви будете варити на цьому чудовому грилі для себе і ваших друзів! Обов'язково використовуйте цю ідею. Я просто впевнений, що після облаштування гриля ваше бажання піти в дачу стане ще сильніше.

Не забудьте розповісти про цей чудовий спосіб. озеленення Ваші друзі будуть вдячні Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное