Як одягатися на роботу, щоб отримати премію

Чи знаєте ви, що в середньому кожна жінка витрачає близько 17 хвилин вибір одягу щодня? Багато жінок знайомі з ситуацією, коли ви стоїть перед шафою протягом довгого ранку, не знаючи. Як вибрати правильний одягА що носити на роботу.

Ви завершите прийом першої речі, яку ви отримуєте руки і намагайтеся знайти щось підходяще для роботи в офісі. І це не завжди добре.

Як одягатися на роботу. фітингиІ не просто для офісу, це може зробити чудеса. Успішно створене образне рішення або, навпаки, відштовхує людей, в результаті, впливаючи на будівництво вашої кар'єри. Коли ви відчуваєте себе великим, ви можете зробити все і день краще і більш продуктивно.

Крім того, не забудьте, що на роботі ви можете зустріти свою любов, особливо якщо ви знаходитесь в пошуку. Що робити, якщо князь на білому коні чекає вас випадково запускати в кафе наступні двері на обід? Життя дуже непередбачувана!

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я хочу знати про 14. плаття Щодня. Всі образи приходять від реальних жінок, які відправили фотографії себе в нарядах, які підбираються для роботи. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

  1. Спідниця олівець є загальним елементом офісного одягу. Така спідниця може бути набагато цікавіше, якщо поєднувати її з яскравою блузкою і масивними аксесуарами.



  2. Силует - що потрібно! Талія голова. Тут найголовніше, щоб побудувати силует так, щоб талія, по-перше, була на своєму місці (відтворює ефект годинникового скла), а, по-друге, подається акцентом на зображенні.



  3. Цей костюм завжди комфортний і стильний! Крім того, чорний підкреслить вашу ніжність і витонченість.



  4. Немає нічого сексуального, ніж розслаблена і впевнена жінка. Як показати його в одязі? Відповідь проста: за допомогою бавовняної сорочки в чоловічому стилі. Він завжди може бути ненав'язливо витягнутий на плечі і підшийте шию і комірбон. Щодня носити сорочку в поєднанні з прямими джинсами (не гротами) або спідницею шкіри. Підшипники або каблуки будуть додавати елегантність до образу.





  5. Добре, якщо ви хочете легкість і весняний настрій, оберіть костюм з квітковим принтом. Найкраще поєднання з монотонними речами і стриманими аксесуарами.



  6. Незвичайне рішення, це не так? Для більш серйозності збирають волосся в пачці і доповнять образ за допомогою черевики або взуття.



  7. Цей сезон, загальний вигляд знову на піку популярності. Тексти пісень, а це означає: І білий для літа завжди знайдеться! Однак слід зазначити, що важливу роль у виборі цього варіанту грає різні фактури і відтінки окремих елементів наряду.





  8. Пряме довге пальто, взуття та капелюх тон - ідеальне рішення для створення стильного повсякденного вигляду.



  9. У цьому випадку ви розумієте. Хороша стара спідниця олівця - це безпрограшний варіант. Ви просто повинні вибрати правильну пару.



  10. Для того щоб багатошаровий образ добре виглядати, важливо правильно поєднувати кольори, фактури і принти, а також підкреслити переваги вашої фігури.



  11. Я дуже люблю цей образ. Я думаю, що я буду використовувати його!



  12. Костюм ідеально підходить для офісу: як комфортний, так і, якщо вибрати правильний стиль, може стати числом однієї зброї в несподіваній зустрічі з князем під час обіду. Складання образу сорочку або шовкова блузка з вирізом - і це зроблено! Важлива точка полягає в тому, що все повинно бути в модерації. Це, сорочка може бути неприпустимою в два, максимум три кнопки, і блузка не повинна бути дуже прозорою!

    , Україна



  13. Таким чином, ви не будете немоволі! доб.



  14. Якщо ви не хочете розтопити в офісі, як морозиво, вибрати одяг з легких натуральних матеріалів. Тканина повинна проходити добре повітря, дихати. Чудовий вибір буде лляним і бавовняним одягом.





Довгий час основні і найбільш універсальні відтінки вважалися білими і чорними. Тоді модні дизайнери виділили всілякі відтінки бежевого. І недавно улюблений з усіх відомих путур'єрів став сірим.

Тому я пропоную вам дізнатися про 15 стильних зображень в сірих відтінках. Дуже елегантний і модний!



Яка ідея? Скажіть своїх друзів про це, вони будуть вдячні за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное