14-Year-Old Girl Turns Старий $ 200 Трейлер Into Dream House

Коли ви 14, ваше серце сповнене снів. Хтось ще мріє про поні, хтось вже про князі на білому коні, а хтось, як героїні нашої статті, про милий літній будинок, в якому можна влаштувати покоївку. Хтось просто мріяв, і інші сниться, що це те, що Еллі Етер зробив. Дівчина точно знав, що вона збирається робити під час літніх канікул: вона врятувала гроші, зробив план і почав діяти.

7116310



Редакція "Сайт" Я скажу вам, як Ellie отримав свою ідею, і що сталося.

Варто відзначити, що Еллі мав добре продуманий план. До літа вона запрошувала близько 420 доларів в готівку і почала шукати відповідні варіанти причепа для покупки. Вона припинила в 1974 р. вагон, який не був в кращому стані, але вартість близько 200 $.





З рештою грошей дівчина купила всі необхідні матеріали для ремонту: фарба, підлога, тканини і аксесуари для дому. По-перше, вона мала здійснити кардиналну очистку, а після того як почала ремонт.





Звісно, батько і дід допомогли їй, але дівчина зробила більшу частину роботи. Оздоблення будинку приймала багато часу і зусиль, але Еллі не подумав зупинитися.





Після того, як старий автомобіль шион світло-блакитний і пастельний рожевий.





Тоді дівчина приймала найцікавішу частину. господиня - оформлення інтер'єру. Вона зробила багато незвичайних і красивих аксесуарів, підібраних шторами стін і прикрашають будинок з прекрасними ліхтарями. Бабця дівчина радує її, даючи їй стильні прикраси, зроблені своїми руками.

р.



Еллі викладав шлях до свого літнього будинку з великими кам'яними плитами. Дівчина каже: «Для дому вітер, як життя себе, я люблю це».





Еллі бажали всім комфортам в будинку, тому вона кладе її за межами будинку батьків. Так вона отримала електроенергію і інтернет. В кінці будинок вийшов надзвичайно милий і стильний номер для дівчаток. Тепер Еллі зможе принести друзів, розташувати збори і весело провести час.





Я думаю, що всі зусилля, витрачені на цей будинок, оплачується. Це просто сонник! Він виглядає дуже мило і красиво, і дівчина просто блискуча з щастям.

Яка ідея Еллі? Тоді будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное