Чому батьківські чати в Viber гірше, ніж гіркий редиск

Парент-чати часто божевільні. Ознайомитися з батьками. 100,500 текстових повідомлень в день, більшість з яких нетопічні.

У цих розмовах ви можете знайти все: спам, уточнення відносин, привітання на всіх видах відпочинку у вигляді непотрібних листівок від невідомої особи. У такому хаосі і плутанині важко помітити важливу інформацію, якщо будь-який.

Найнеприємніший, можливо, у батьківських чатах є тема збору грошей. Тим не менш, коли він перетворюється з добровільного до примусового і більше, як викривлення. У таких моментах ви хочете видалити материнський чат в цілому або перетворити його в приховану. Це як Анна Єршова, мати чотирьох, вийшов з цієї ситуації.





Прихований чат в Viber "Читна дитина в нашій родині в першому класі." І, звичайно, я більше не маю запобіжника, що я бачу у батьків інших першокласників. Вони повні з енергією, готові брати участь у всіх шкільних ініціативах, роблять хитрі ремесла для конкурсу «Весняний червоний», супроводжують дітей до свята під час робочого часу, підготують своїх дітей за участь у всіх шкільних концертах, безкінечні знижки подарунки «теплим вчителям» і т.д.





Я не маю емоційної сили або часу, щоб зробити це. І я трохи дратую, щоб відкрити батько чат в моєму телефоні вранці і побачити 30 нових повідомлень. Про те ж подразнення, стриманий, я чую від друзів, особливо багато дітей. І я читаю в соцмережах від друзів - набагато менш стриманий, іноді непристойний. Нерідко мами і татами змушені виводити з соцмереж і месенджерів, щоб не бачити такий щільний інформаційний потік.

І не дивно: у кожного з дітей є чатік-клас, чатик коло, чатик іншого кола, і якщо є два-три-чотири дітей? Тому, коли я бачу повідомлення, як «Альена Смірнова залишила розмову», я, по-перше, якби я чую звук різко запалених дверей, а, по-друге, це не на всіх дивовижних.





Що робити з надмірною батьківською діяльністю? «Дякую всім класам брати участь у шкільному концерті!», «Дівчаті, нехай підштовхують, в останній раз відходив папір, зібраний принаймні!», «Паренти, чи знаєте ви, чи даємо підсилювач на 15-річну студію?» Це додатковий 700 рублів в цілому, «Моми, у нас є такі шафи брудні в класі, миємо додатково до вікон! й

«Додати дітям красиві ручки з ноутбуками?» (Наступні 150 постів слідують обговоренням ноутбуків, які пропонують дзвінки: «Паустри, підключення!» Не всі висловили свою думку ще!)

Деякі чоловіки Я знаю, що за такою діяльністю в дусі «завдяки працювати, немає нічого спільного». З ґендерної солісти я тримаю мов, хоча ідея надлишок вільного часу для деяких батьків, які запрошують мене. Я не знаю, можливо, я невірно, але я не маю часу, щоб мити мій найближчий клас. Я не можу чистити себе протягом шести місяців.

Я вже вважаю, що це лише 100 рублів на місяць. Але підсилювач не хоче пропустити: ми вже ручимо над «за офісом коробки» в студії за тисячу місяця «за потреби команди». й





Також я не можу змусити себе обговорити блокноти, ручки та інші подарунки кожному. Я не доглядав, я шкодую. Діти все одно будуть «в'яти» ручки і блокноти в тиждень. Не подарунок для вчителя. Нехай буде просто знак уваги. Так, і найстрашніше для мене є ремесла «Золота осінь», «Зима-Зима», «Веснянка червона» і так далі. З якоїсь причини вони переїхали з традицій дитячого садка до молодшої школи.

І неважливо, що я роблю з дітьми, звичайно, але вони дрібні, і нам потрібно винахідити, сидіти поруч з ними), ми все одно будемо соромитися поруч з створеннями інших мам, гідності виставки Спілки художників. Не знаю, як це зробити. Я не хочу, щоб конкурувати з ними.

Повернемося до батьківства у всьому класі. Так, Я повторю, четверта дитина, всі етапи цієї природної катастрофи в рамках окремого чату я вже пройшов: denial, небезпечний, барвоний, депресія, і тепер я спробую позиціонувати себе на етапі «приймання». Виходячи з цього, я хочу поділитися деякими рубати життя для тих, хто в одному з попередніх чотирьох етапів.





Відображаючи емоції, все одно варто намагатися заповнювати себе почуттям подяки тим, хто може і хоче займатися класними справами. Вони мають час для школи, що є великим, тому що ніхто не змушує мене бути такими. Мами можуть придбати блокноти для дитячого свята - скажуть подяку вам і не залучаються до довгої дискусії, які.

Я пишу в чат-кімнати, «Дякую вам, я повністю довіряю свій вибір», а потім я не дотримую коментарі. Якщо хтось запитує, хто може піти з класом до музею, я також спокійно відповісти: «Соррі, у мене є робота, спасибі вам дуже багато тим, хто може. й

Тим не менш, реальна іммодерація повинна бути підіймається. Наприклад, варто відрізнити те, що подарувати гроші і що не потрібно. Для дітей, екскурсій, так. Але перед тим як пропустити ремонт класу, краще спочатку попросити шкільну дошку, якщо це необхідно на всіх.

Я не завжди бере участь в дарах вчителям/супервісам/вчителям: пара разів на кінець року я відчув сильно негативні почуття до певних співробітників студії, і не було бажання дарувати їм подарунок, який я чесно повідомляв батьківському комітеті.





Висновок нескладно: якщо активна діяльність інших батьків не може і не схожа, просто не брати участь в ньому. Якщо ви не погоджуєтесь з чимось, спокійно висловите свою думку, запропонуєте рішення. Ігноруйте ці дискусії, які неприпустимі або не безпосередньо пов’язані з шкільним процесом (повернення повідомлення про чат, я думаю, що кожен знає як). І за корисні ініціативи, не можна казати подяку. й

Виявляється, що батьки створюють клітина-чат З інших батьків, в якому відбувається одна з однодумців, але якщо за спину. Якщо це сталося, то варто подумати про це. Як видалити чат в Viber І не брати участь у брудній розмові.

Як боротися з кількістю інформації, яка з'являється в чат-кімнатах для батьків? Напишіть його у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное