Салат буряк з яєчним рецептом

Кожен має свої рецепти для схуднення. Деякі проводять ретельний підрахунк калорій, інші не їсти після шести вечора, спробуйте всілякі дієти і не виходити з гімнастики.





Більшість раціонів побудовані на строгих обмеженнях або на харчових продуктах, які важкодоступно щодня. Морепродукти і авокадо хороші, але ось ціна?





Мої батьки навчають мене їсти буряковий салат на вечерю. Моя мама завжди сказала: «Бети на вечерю, вам не потрібно харчування». І нещодавно я прочитав, що салат з буряком замість вечері є найпростішим способом схуднути з червоним корінь. Так мій мама був прав...

Салат з буряків з яйцями Які хороші овочі? Той факт, що їх можна їсти в великих кількостях без шкоди фігурі. Вони багаті вітамінами, мінералами, фолієвою кислотою, але найголовніше – клітковина, яка допомагає схуднути набагато швидше.



ДепозитФотогалерея

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Продукт містить мінімум калорій, в той час як він наповнений вітамінами, антиоксидантами і, головне, велику кількість клітковини.

р.

ДепозитФотогалерея

У складі буряків є аскорбінова кислота, токоферол, бета-каротин. Є джерелом мінеральних солей кальцію, магнію, натрію, йодину, бору і фтору (в цілому 20 мінеральних речовин).

При втраті ваги, ми, alas, втрачають не тільки жир, але і м'язової маси. Щоб запобігти виникненню, ні в якому разі не варто відмовитися від білків! Білки є природним будівельним матеріалом для м'язів, а м'язова тканина сприяє більш активному спалювання калорій.





ДепозитФотогалерея Салат з буряком та яйцем - ідеальний варіант вечері: ви не будете голодувати, завдяки буряку, травлення і обміну речовин поліпшать, а яйця нададуть вам достатній білок.

інгредієнти
  • 1 варених буряків
  • 2-3 варені яйця
  • 1 невелика цибулина
  • 3-4 ст.л. низькожирного кефіру
  • перець і сіль за смаком


Підготовка
  1. Для початку приготувати продукти: відвар і очистити яйця, відварити буряк, очистити цибулю.


  2. Зріжте цибулю і яйця невеликими кубиками. Краще почати з цибулі так, щоб він встигав відпустити сік і позбутися від гіркоту трохи.


  3. Подрібніть буряк на тертці або виріжте кубики, як вам подобається.


  4. Змішайте всі інгредієнти, солоний і перецьний.
  5. Після цього заправте салат з низькожирним кефіром або натуральним йогуртом.
  6. Наші Смоктати Привіт! Бон привіт!
    рр.



Якщо вам сподобався салат з вітаміном, покажіть рецепт друзям на соцмережах. Для вечері немає кращого варіанту.

Пропонуємо Вам рецепти салатів з капустою Пекіна. Вони досить легко готувати і можуть варіюватися в складі і калорійності. Зварювання з цього овоча - це задоволення. "Сайт" Я отримав 5 кращих рецептів для вас.

Багато людей думають, що здорова їжа не смачна. Для того, щоб знищити цей стереотип, наші редакційні співробітники підготували для вас 5 рецептів дивовижних салатів на будь-який смак, які складаються тільки з здорових продуктів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное