Jane Fonda Життя Шлях

Яка жінка не могла виглядати на 80? Джейн Фонда, акторка, письменник, громадський діяч і просто приголомшлива жінка, 21 грудня 2017 року відсвяткував свій 80-й день народження і, крокуючи в дев'ятий десяток з головою, провів високий, по-справжньому поділився секретами молоді і невагомої краси.





«Я ніколи не повернувся назад! Чому? Я був жахливо старий в мій 20-х, майже старий в мій 30-х, і це тільки зараз, що я 80, що я відчуваю себе дійсно молодий. І "Сайт" У свою чергу вона розповість вам, як американська акторка вдається зберегти свою форму і внутрішню гармонію, незважаючи на її вражаючий вік.

Неймовірний Jane Fonda в її 80-ті роки ще старенька в кіно і серіалі, її фото прикрашають чохли найвідоміших журналів нашого часу, і багато молодих колег заздрять активний соціальний життя знаменитості. Під час своєї тривалої та блискучої кар’єри акторка отримала гору нагород, була номінована на Оскар 7 раз та двічі отримала викарана статуетка.





Актриса Jane Fonda - Реальний виняток до правила! На 80, вона є епітомом молоді та життєдіяльності. Жінка не приховує, що вона не пішла під ножем пластичних хірургів, вона часто йде без макіяжу і іноді з'являється на фото в глянцевих журналах без ретушування. 20-річні моделі можуть лише заздрити таку відвагу.





"Я виріс в "50-ті роки і мій дад використовувався для того, щоб сказати, що єдине, що питання сьогодні і зараз, як я виглядав", - сказав він. Після інструкцій батька, виходячи з ідеальної фігури, молодий Джейн Фонда зірвав себе, що в підсумку призвело до булімії. Постраждав досить і усвідомлення того, що краса в здоровому, не вичерпне тіло, Джейн зацікавився спортом, а саме аеробікою.





Спорт подарував світову популярність: мільйони дівчат займалися фізичними вправами під особистою програмою «мати аеробіки», а загострена фігура Фонди ще заздрість багатьох жінок. До речі, я нещодавно випустили нову серію тренінгів на DVD! Жінки все ще люблять їх, і я люблю навчити їх, вона сказала.





Витончений Jane Fonda отримав популярність в якості іконки стилю з першого вигляду на великих екранах. Вона підтримала свою унікальну красу і стиль по всій своїй кар'єрі. Відмінною особливістю актриси в останні роки стала бродіння pixie haircut. Цей зачіска виглядає дуже свіжим і ефектним, і мільйони жінок понад 40, бажаючих виглядати молодше, з захопленням імітує образ Jane.





Сама актриса визнає, що вона Секрети краси та здоров’я Дуже просто.

Jane Fonda Секрети
  1. Більше любові та меншої дієти
    Джейн був одружений тричі, і це активний особисте життя вважається основним джерелом вічної молоді. «У дорослому віці ми більше не будемо говорити про те, що ми любимо і не схожі на ліжко. І ми звикли до нашого тіла, що нас занадто пізно, щоб бути вражені з нього, говорить актриса. Дійсно, якщо в такому поважному віці натовпи чоловіків падають на ноги, ви отримуєте молодше серця, не інакше.
  2. Постійна фізична активність
    Рух життя! Jane Fonda рекомендує вибрати окупацію до вашої кришки, що дозволить жіночому тілі отримувати належні навантаження. Регулярне навчання допоможе зберегти молодість, шкіру та навіть дух. Крім того, сьогодні спортивні клуби темні, за будь-який смак і гаманець.
  3. Пленти води
    Не секрет, що красива і здорова шкіра зволожує шкіру. Шукаєте актора, ви відразу переконані, що пити достатню кількість рідин, які допоможуть зберегти красу і молоді протягом тривалого часу.


Звичайно, актриса вдалася до пластичної операції, але тільки при нехірургічних методах не допускається затримка часу. Кращий план дій, відповідно до Джейн Фонда, є: без операції 30-40 років, мінімальні регулювання на 40-50 років, і серйозні кругові підйомники на 60-70 років, не раніше!





«Для мого зовнішнього вигляду я 30% вдячний генам, 30% за хороші інтимні стосунки, 30% за здоровий спосіб життя, і тільки 10% за мій пластичний хірург». І ми можемо тільки захопити красу і мужність 80-річного Jane. Браво!

Якщо вам сподобалося статтю, поділіться своїми друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное