Оздоблення торта з ягодами і фруктами: як легко і просто, щоб перевершити видатні кондитерські кухарі

«Чому варто виглядати, як він хоче бути їсти» - це правило великого пальця, що робить торти, які я можу говорити про нескінченно. Я люблю тебе, щоб сказати нічого, я люблю тебе! Але іноді я шукаю олійно-російські і яскрава мастика, бажання їсти повністю зникає.





Декорування тортів в домашніх умовах Без торта і не свято. Звичайно, кожен торт красивий своїми руками, будь то це "Наполона" або незрівняний "Пані Валевская" з магазину місцевих кондитерських виробів, але якщо він має непристойний вигляд, ви не хочете спробувати такий десерт. Але сьогодні ви дізнаєтеся, як здивувати гостей чудовими, неймовірними красою торта, не переплачуючи величезну кількість кондитерських виробів!

Редакція "Сайт" Він розповість про модну моду в кондитерських виробах. Поведи мене, масло вершки довге, найкраща прикраса торта свіжі ягоди, фрукти і квіти. Мінімальні зусилля, доступні інгредієнти - і звичайний бісквіт стане розкішним тортом.



ДепозитФотогалерея

Оригінальна прикраса торта
  1. Шоколадний торт ідеально доповнюється червоними ягодами та вишуканими шоколадними стружками.

    ДепозитФотогалерея

  2. Найсучасніші вважаються Торти з чорниломбез зовнішнього шару крему або мастики. Такі шедеври приверне увагу на будь-якому святі. 162281.

    ДепозитФотогалерея

  3. При оформленні торта з квітами пам'ятайте назви отруйний, які заборонені використовувати в оформленні їжі: калій, біла лілія, гіацинт, лілія, жасмин, сноуборд, тюльпан, гортензія, верелізія, рожева гвоздика. Можна використовувати: троянда, орхідеї, ромашка, петунія, тигр лілія, чебрець, трусики очі, волоські квіти, яблучні квіти, помаранчеві дерева квіти, ореген.



    ДепозитФотогалерея
  4. Почати декорування торта з квітами максимум двох годин до подачі. Перед декоруванням розташуйте квіти в воді в прохолодному місці. Тримайте готовий продукт в холодильнику. 25349.500 Р

    ДепозитФотогалерея

  5. Для торт прикраса своїми руками в домашніх умовах Будь-які фрукти і ягоди підходять, головне - влаштувати їх красиво.



  6. Домашній mediocre З чорницею і шматочками апельсина виглядає дійсно святково.



  7. Мініатюрна муфта і ожина посипають цукровою пудрою перетворять празький торт в шедевр!



  8. Для дівчинки ви не можете думати про краще торт, і головне - просто!



  9. Кілька варіантів оформлення дівчини.



  10. Красивий вигляд і невеликий ручний з фруктів в вафельному конзі. р.



  11. Але це те, як перетворити «Наполон» буде працювати на кожну господиню! р.

    Головна Головна

  12. Уважно закладені ягоди чудово виглядають. Так ви можете прикрасити не тільки торт, але і торт або сирець.



  13. Свята картопляний млин.



  14. Здавалося б, звичайний бісквіт нарізати навпіл, вершки і деякі ягоди. Але що приголомшливий вигляд...



  15. Я хочу їсти цей торт щодня, щоб не отримати краще!





Якщо у вас є бажання прикрасити, але не можна вирішити на рецепті, спробуйте приготувати повітряний корж «Світло» з горіхами і згущеним молоком.

Я сподіваюся, що ми переконані, що красиво оформлені тістечка може стати ще більш смачним і перетворитися в свято. Після того, як розкішна страва не вимагає багато часу, гарного настрою і фантазії є вашими основними інструментами!

Повідомляємо нас в коментарях, які торт зробив вам найбільше? І показати друзям чудові ідеї торт прикраса з фруктами в домашніх умовахНатисніть кнопку «Поділитися на Facebook»!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное