Бондарчук, Солтикова, Яблука, Вербицька та інші красуні понад 45 хв.

Вік не є приводом, щоб виглядати погано. Зірки понад 45 довести це власним прикладом. Ми говоримо про відмінних представників сучасного російського шоу-бізнесу.

Вони зарекомендували, що за роки свого існування вони можуть виглядати не гірше акторів, співаків і моделей того ж віку з-за кордону, не вдаючись до послуг пластичних хірургів.





Актриси в купальниках Ірина Солтикова (52 років) Не забув про фізичну активність. Генетика теж важлива тут, в сім'ї Ірини кожен був струнким.





«Особливо, я не знаю, як відірвати, відмовитися від смачних страв. Якщо я починав заборонити себе щось, то я зламав і починає помсти все. Так я їсть, що я хочу. Але у мене є певний баланс. Наприклад, я дуже люблю пельмені, і якщо я вирішив їх їсти, то вечеря буде легко, нічого жиру і солодкого. Якщо щось додано десь, в іншому місці необхідно зменшити, а потім система залишиться в балансі, Ірина сказала в інтерв'ю.









Лариса Вербицька (58 років) Для свого віку вона виглядає досить молодим. Вона зберіг її фігуру, надаючи ковбасу, хліб, цукор, сіль та інші продукти, які вона вважається нездоровою. Вона також поставила свою сім'ю на правильне харчування, додаючи більше овочів і фруктів в сімейний раціон.





Вербицька не забуває про спорт: Тренування EMS, заняття в тренажерному залі, плавання. Фото ТВ ведучі в купальниках Не всі красиві, як Лариса Вербицька. Вона виділяється серед інших.





Тетяна Василєва (71 років) Ця фотографія розміщена в своєму Instagram другу акторки Стаса Садальського, захоплюючи її форми. Для того, щоб подивитися це, Тетяна намагається пройти не менше десяти тисяч кроків щодня, періодично бере участь у біговій доріжці в тренажерному залі.





559267



Світлана Бондарчук (49 років) По-перше, вона відома дружиною відомого режисера Федора Бондарчука. Але шлюб з талановитою кінорежисером не тільки досягненням: Світлана працює як модель, телеведучий, редактор Привіт! Журнал, володіє PR-агенцією.

р.



Світлана вибрала систематичні фізичні навантаження для збереження фігури і регулярних поїздок до косметолога для підтримки шкіри обличчя в хорошому стані.

р.







Жанна Епп (53 років) Як правило, актриса, відповідь на питання про секрет краси, жарти: «Так само, як Катерина Деневве говорить, потрібно пити багато чистої води без газу і мати багато снів без снів. й

р.



Щоб регулювати обмін речовин і бути в хорошій формі, Жанна контролює її харчування, часто відвідує масажний терапевт і йде в ванну.





Любов Успенська (64 років) Королева російського чансона і урбаністичних романів навіть в сімдесяті десять не соромиться поставити в Мережу купальник і на пікніку. Вона любить робити йога і бігти вранці, в результаті гарного тіла.













Секрет краси всіх цих дам - любов їх тіла і життя. Який ваш улюблений?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное