Старий вік повинен бути 100 років! Чи знаєте ви, що Пілатес є людиною? Я не можу.

Я завжди думав, що Пілатес був придуманий фітнес-тренери десь в Голлівуді і красиво названий блискучими зірками. Так, виходить, що більш правильно сказати «система Пілатса», або «метод Пілатса». Пілатес - назва людини, яка придумала цю систему вправ на сто років тому.

, Україна



Йосип Пілатс вважає, що один може бути старою людиною в 30 і молодий чоловік на 60, тому що кожен чоловік тільки як молодий, як його хребта гнучкий. Він займав свою власну систему і проживав тривалий і здоровий життя, хоча він був бадьорим і слабким, як дитина.





«Лип людини в купальниках, з неймовірно м'язовими ніжками і стеками білого волосся», - написав Пілатес у газетах Нью-Йорк у 1959 році. Після того, як слава його способу вже досягла далеко за межі студії 8-го проспекту.

Йосип Хабертус Пілатес народився (1883-1967) в передмісті Дюссельдорф, Менченгладбач, в бідну сім'ю Грецьких і німецьких. Як дитина, хлопчик страждав від астми, рикети і ревматичний лихоман. Печери часто викопують Йосип через його погане здоров'я.





Це те, що зробив Пілатес, граючи спорт. За кілька років важкої підготовки, кальмар Josef перетворився в спортсмен: гімнастика, катання, бокс, плавання, дайвінг ... Він розвив свої м'язи так багато, що місцеві митці запрошували його для проведення анатомічних малюнків.

Навіть тоді він думав про навчальну систему, яка дозволить йому досягти ідеального поєднання гнучкості та міцності тіла. У 1912 році Пілатес переїжджає в Англію: працював шприцом боксером, цирковим гімнастом і навіть самозахистом тренера в Шотландії Ярд.





Під час Другої світової війни Я, він був переповнений громадянином хостового стану на острові Мен. Серед ув’язнених були умови в таборі. Пілатес наполягає на роботі з ними самостійно, і він був дозволений.





Деякі поранених німецьких солдатів не змогли виїхати з ліжка. Пілатес не давав і створював тренажер, в якому можна задіяти хворі постільної білизни. Прикріплюємо пружини до грядок, які створювали стійкість під час вправ, допомагаючи підтримувати м'язи в тон.

739004 Габаритний зображення



Ці розширені навчальні заклади були прекурсори до тренерів-конкурсантів Cadillac та Universal Reformer. Під час Великої епідемії грипу 1918 р. не загинув бійців під опікою Йозефа. Пілатес був впевнений в його техніці, який він пізніше назвав Counterology.





Після війни Джозеф Пілатс пішов на Нью-Йорк. В Америці в цей час відбувається стрибок всіх видів спортивної діяльності і є безліч фітнес-центрів. Йозеф вирішує ризикувати: він інвестує всі свої заощадження в спортивній студії в тому ж будинку, як і в Нью-Йоркському міському балеті, і починає навчатися танцюристам і артистам.





Відтепер його бізнес підготує. Студія Йосипа стає популярною серед американців, і багато знаменитостей, щоб потрапити в неї. Таким чином, комплекс вправ Пілатса широко поширений.





На сьогоднішній день система Пілатес переживає ще одну операцію за популярністю. Яскрава, проста і водночас дуже ефективна: правильне дихання плюс ретельно спроектована гімнастика, яка утворює м'язову шафу навколо хребта і суглобів.

Оскільки все робиться гладко, травми практично не виключені. Пілатес підходить для всіх: старий і молодий, здоровий і хворий, і особливо для тих, хто веде сидячий спосіб життя. Але щоб допомогти вам, необхідно регулярно навчатися.

Сама. Йосип Пілатес Він сказав, що після десяти сеансів будь-яка людина буде відчувати себе набагато краще, після двадцять буде виглядати краще, і після тридцяти знайде нове тіло. І поставивши тіло під контролем, людина отримує впевненість і починає контролювати своє життя.

Йозеф Пілатс проживав у віці 84 років і навчався зі студентами до кінця. Після смерті Пилатса в 1967 році його техніка забута на той час, але незабаром стала затребуваною завдяки балерині Романа Крижановська.





У 1970 році Романа відкрив студію Пілатес і отримала популярність. Серед своїх студентів були Мадонна, Джоді Фостер, Том Джонс, Патрік Свайзе, Джон Трагальта та багато інших.





Сьогодні Пілатес є одним з найбільш ефективних методів лікування різних захворювань хребта. За статистикою 2005 року, США вихованці Більше 11 млн. осіб приймуть участь у 14 000 школах.





"Сучасна гімнастика для всіх - це, як тюнінг форк, регулює тіло правильно, - говорить солістка Больцго Театру Ільзе Ліпа, - Щоранку я роблю годину Пілатес.

Прогріваючи, розтягуючи, і можливість тонувати тіло - з правильним режимом навчання, Пілатес дозволяє виготовляти м'язи від кінчиків пальців до верхньої плечової гірки. Тільки тоді я ходжу до машини. До речі, це не просто я, хто будує свій день: Михайло Баришніков живе на одному графіку в Нью-Йорку.

р.

ДепозитФотогалерея

Дженніфер Аністон зробив Пілатес на 20 років. Вона почала з найпростіших вправ, і тепер вона може сміливо навчати себе. Аністон надає можливість їй зберігати привабливість і придатність для цього часу.

р.



На сайті будинку, в якому Йозеф Пілатс був колись народився і підняв, його вдячні виконавці звели меморіал і щорічно проходив День Пілатса на початку травня.

Вентилятори системи Пілатса з усього світу обмін досвідом професійного досвіду, проводять вечори в кафе, прямо перед пам'яткою, пити вино для здоров'я вчителя і, проходячи на дошку, вдячно скажуть: «Хі, Джо!».

Філософія Пілатса: Пілатес є філософією. Філософія здорового способу життя, краси, інтелекту та творчості.



ДепозитФотогалерея

Розробити набір вправ для особистих потреб, автор врахував не тільки фізіологічний, але і психічний компонент навчання. Навіть дуже молодий інвентар системи розуміли, що необхідно впливати на ваше тіло не тільки фізично.

Під час тренінгу тренер часто давав вказівки до його закінчення. Це те, як філософія Пілатса прийшла. Однією з основних постулій говорить про те, що здатність до власного тіла є важливою складовою щастя. Суть комплексу полягає в досягненні не тільки фізичної досконалості, але і внутрішнього балансу.



ДепозитФотогалерея

Багато захворювань є результатом неправильного мислення і нездорового способу життя. Система приділяє багато уваги психологічним ставленням: досягти бажаного ефекту, необхідно психічно встановити потрібну мету. Пілатес вірив, що хороше здоров'я не було для електрики.

Люди часто знайдуть численні акции для догляду за собою. Це може бути брак часу або грошей для відвідування тренажерів. Набір вправ, пропонованих Пілатами, не займає багато часу і дозволяє практикувати в домашніх умовах.

Обов'язковий духовний компонент комплексу дозволяє порівняти його з йоги. Обидві системи визнають не тільки необхідність підтримки здоров'я в організмі, але і допомагають досягти психічного балансу.

Пілатес котирування
  1. Ми дуже ранні і вмираємо занадто молодий. У 70-х роках, і лише ближче до 100-х років.
  2. Фізична активність – це перший стан щастя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я люблю.
  3. Якщо ваш хребт втратив свою гнучкість на 30, ви старий чоловік. Якщо ви 60 років і гнучкі, ви молодий.
  4. Кожен момент в житті може стати початком великої зміни.
  5. Впевнений, що в здоровому тілі проявляється у всіх його гальмуванні.


Якщо ви хочете отримати здорове, красиве тіло, підвищення вакантності, відчуття вільного і енергійного руху, а також просто спілкуватися з цікавими, креативними і красивими людьми - вам обов'язково потрібно перейти до Pilates!

Головна Пілатес - 5 вправ, які можуть працювати чудеса з тілом. "Сайт" пропонує вам набір вправ для зрілих жінок і чоловіків, які допоможуть зберегти тіло за формою і уповільнити процес старіння.

Цей легкий гімнастичний зал просто незамінний для кожної людини. Він підходить для жінок і чоловіків. Повідомляємо, як змінюється ваше тіло.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное