Що таке безневинні діти?

"У мене є автомобіль, у мене є квартира", - сказала моя мама в спокійному тону, як мій батько почав говорити про розлучення, "Діти живуть з мною, і це з питання!" Через два роки я пам'ятаю Слова з цієї розмови. Я восьмий рік, і я лякаю, але моя десять-річна сестра з комфортом мене: «Не боїться, він joking, Дад добро, він не залишить нас». Але Дад не приречений.





Звісно, діти не підуть в будь-яку точку, але квартира абсолютно інша справа. З яких причин вони думають про дітей в останньому місці: ще трохи, вони забудуть! Без чоловіка в будинку можна жити, але без будинку, атласу.

Якщо ви відхиляєте причини, які подаються як причина розлученняДілянка нерухомості - справа на честь. «Я не хочу нічого від вас, це для дітей!» Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Хто вони є?



ДепозитФотогалерея

Реальність полягає в тому, що дитина завжди залишається з матір'ю. І вона може, крім відступу, сором'язливості, небезпеки і претензій, отримати трохи більше аліментів. Але не пошкодити квартиру. Це набагато болюче, коли діти відокремлені і невинна дитина стає інструментом перерозподілу. батьківські помилкий

Для шансів на екс-спус розлучення Не дуже. До тих пір, поки діти виростуть, доросла буде довго працювати. І ви повинні вийти, ви повинні залишитися непристойними, отримати, зловити дихання і вирішити, що робити далі.





Психологи стверджують, що дії під час розлучення схожі на дії вогню: спочатку кладуть кисневу маску на себе, потім на дитину.

Але розлучення є найважчим. травма у будь-якому віці. Проблеми з дитинства можуть отруювати життя дорослих. Тому батькам необхідно знайти спосіб скоєння і не поділити дитину, розбити стосунки.



ДепозитФотогалерея

Дитина завжди намагається відродити батьків. Якщо вони є ворогами один одному, то для дитини вони найбільш важливі і кращі люди. У такій ситуації деякі діти страждають: «Якщо я не можу допомогти мамі і даді, якщо я не можу зробити це приємним для моєї мами, щоб не відірвати мій тато, то я поганий, є щось неправильно з мене». Це всі мої помилки. й

Інші, сумні, як це може звук, дивляться на матеріальне збільшення: Ваша війна - це ваш бізнес, і мені потрібно велосипед. І комп'ютер. Далі дитина відкрито маніпулює батьків і кидає їх проти, хто запропонує найвищу ціну. Нема такого, як віра в любов, немає такої речі.

р.

ДепозитФотогалерея

Що робити батьки для батьків? нове життя після розлучення Чи не перетворилася в простежену холодну війну, єдиним результатом якого є травматизація дитини? Психологи радять дотримуватися деяких правил.

Як допомогти дитині вижити розлучення
  1. Поведінка про причини розлучення. Тексти пісень, а це означає: Ліжко є обов'язковим способом, щоб заробити проблеми для вашої дитини і для себе у віці.
  2. Ваше розчарування, настій, розпад, страх і небезпека є траєкторами в розмові. Непоказання, які видають ці емоції, найбільш захоплені дітьми. Так, якщо розлучення є катастрофою для вас, спробуйте не відлякати дитину самостійно. З повагоюй Виберіть тон так, щоб ситуація виглядала як єдине правильне рішення. 2163554

    ДепозитФотогалерея

  3. Обмеження конфліктних ситуацій, карате І не скажеш поганих речей про ваш екс-людії або дружини. Дуже важко, але ми повинні погодитися з цим правилом.
  4. Підтримайте дитину, якщо вони не можуть містити своїх емоцій. У спокійному тоні, без перезапуску, поясніть йому, що він не винний розлучення. Дад завжди буде його тато і мама завжди буде його мама, хоча вони не живуть разом.

    ДепозитФотогалерея

  5. Зверніть увагу. фізичний контактй Вдосконалити дитину частіше і сказати, що ви любите його, що інший батько також любить його, хоча він живе окремо. Уявіть, що колишній чоловік не скажеш інакше.
  6. Ніколи не скажуть «Тато погано», «Чи не погана мама», «Це все більше». Уникаючи цих фраз, ви дізнаєтеся де Ваші слабкості Яким був ваш внесок у розбиття сім’ї? Якщо мама переконує дитину, що батько є списком і програвачем, він може подумати, що він половина втратить, бо він виглядає як батьки.
  7. Пам'ятайте, що для дітей набагато простіше любити кілька батьків (якщо нові сім'ї утворюються після розлучення) ніж для них. вибрати між мамою і татомй


ДепозитФотогалерея

Зв'язок з іншим батьком не обмежується. Регулярно проводяться зустрічі. Дитина потребує батька. Так само, як мій мама. Не використовуйте загальний gimmick, який поки ви не встигнете, ваш батько краще буде на бокових лініях і чекати речі, щоб оселитися. Вони заспокоїться і починають спілкуватися! Довірте мене, вони не будуть. Якщо папа не була там, то він автоматично вважається траєктором. І в дорослому житті це зраджує нездатність будувати праві відносини з протилежним сексом.





Не змінюйте режим дня і підтримувати встановлені традиції (візитування спортивних секцій, бабусі на вихідні).

Симптоми депресіїТі, які виникають у дітей після розлучення за два роки або довше. Вони різні в залежності від віку і природи дитини: кошмари, сльозотеча, tantrums, апатія, змії, агресивність, схильність до сварок, погіршення продуктивності. Тому, як мати, так і батько повинен бути хворим і допомогти дитині.



ДепозитФотогалерея

Якщо розлучення впливає на вашу сім'ю, психологи пояснюють, як розповісти свою дитину.

Як поспілкуватися з дітьми
  1. Диворце не ваша несправність.
  2. Поговоріть про свої почуття і не тримайте їх собі. Ви можете сердитися, ви можете бути сумними, це не сором'язлива - у вас є причина.
  3. Ви можете подружити з батьками і любити їх замість вибору.
  4. Вам не потрібно бути месенджером і передати повідомлення від мами до таду, і навпаки.



    ДепозитФотогалерея
  5. Спробуйте не заважати в конфліктах батьків.
  6. Завжди запитайте, що ви не розумієте. Давайте батькам пояснимо, що сталося.
  7. Якщо це складно, запитайте на допомогу.
  8. Як дитина розлучених батьків не соромно.
  9. Пам'ятайте: Мама і тато дивують один одного, не ви!



    ДепозитФотогалерея


Для дитини, щоб бути щасливим, він не потребує грошей і дорогих іграшок. Агер, гнів і відставок є багато батька і матері. Дитина не заслуговує на біль, і кожен батько має обов'язок допомогти йому впоратися з ним.

Життя сповнена неперевершених речей, деяких шлюбів, які закінчують, а також інших згортають у пару років. Але дитина з'являється в сім'ї з однією метою: що ви любите його і підтримуєте його в складних разів.

Напишіть нам у коментарях: особисте життя після розлучення Чи можна чи краще не намагатися на rake знову, але жити заради дітей?

Залишайтеся з нами і натисніть кнопку «Поділитися на Facebook». Скажіть своїх друзів, Як допомогти дитині вижити розлученняНемає одного з них.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное