Підпишіться на нашу розсилку

Майже кожна дівчина. мрія про одруженняй І не просто ставити штамп в паспорті, але знайти людину, яка стане її другою половинкою, надійну підтримку і чудовий батько для дітей. Я хочу, щоб чоловік був надійний, турботливий і, звичайно, вірний. Але як не помилитися і не засудити себе стражданню?





Відповіді можна знайти в будь-якому місці, але ми віддаємо перевагу малювати мудрість з Біблії, адже ця книга наповнена нею. Редакція "Сайт" Ось 12 знаків з цієї книги, які допоможуть вам підібрати. Найкращій

Як вибрати чоловіка
  1. Він карає.
    «Подруга найкраща на користь дружини; як дружина на чоловікі» (1 Коринтин 7:3). Це слово не вимагає подальшого пояснення. Ви хочете провести своє життя з ким-небудь, хто піклується про вас, право? Любов і турбота - перше, що має бути в відносинах.



    ДепозитФотогалерея

  2. Він вірний.
    «Жінка не має сили над тілом, але чоловіка, а не має сили над тілом, але жінка» (1 Коринтинян 7:4). Лояльність - найкращий доказ любові. Він показує, що людина цінує і поважає вас. Він знову змінює. Тексти пісень, а це означає: І вірити мене, навіть якщо ви пробачте треасон, десь глибоко в серці ви будете підозрювати його. Чоловік повинен викликати спокій, не страшний ревнощ і тривожність.

    , м. Київ

    ДепозитФотогалерея

  3. Він надійний.
    «Дів, обіймаючи своїх чоловіків як Господь, для чоловіка є головою дружини, так само як Христос є головою церкви, і він є спасителям тіла» (Ефесян 5:22, 23). Для дружини чоловік є провідником, він веде її через життя. Якщо людина ненадійна, ви хочете його дотримуватися? Про чоловіка стає головою сім'ї і веде свою дружину і дітей до благополуччя. Ви повинні бачити і відчувати, що обраний вами, можна довірити цю місію.





    ДепозитФотогалерея
  4. Він переглядає себе.
    А хто любить себе дружину. (Ефесян 5:28). Ваш партнер повинен турбувати своє здоров’я. Людина, яка не піклується про себе, не може піклуватися про інших.



    ДепозитФотогалерея

  5. Він поважає вас.
    «Чому буде знайти віртуозну дружину? Його ціна більша, ніж перлини; серце її чоловіка обов'язково, і він не буде лівий без прибутку. (Проверб 31:10, 11). Не слуга. Не варто заважати ваші цілі та особистісне зростання. Людина повинна підтримувати вас в ваших полонених, оцінити і поважати те, що ви робите. Якщо Ваш партнер не несе відповідальності за роботу або захоплення, то, швидше за все, це не ваш чоловік. Доброго чоловіка розвиватиме себе і сприяє розвитку всієї родини.



    ДепозитФотогалерея

  6. Він оцінить вас.
    «Діти піднімаються і будьте її, чоловік оцінить її». (Проверб 31:28). Всі ваші зусилля не ходять безсоння. Ви заслуговуєте, щоб оцінити свою роботу. Вам потрібна людина, яка буде обпалювати вашу впевненість, не інший спосіб навколо.





    ДепозитФотогалерея
  7. Він хворий.
    «Чим не буде друзів з сердою людиною, а не асоціюється з гарячою людиною, найдовший ви навчитеся своїми способами і малювати на душі» (Проверб 22:24-25). Не про сісти на шию чоловіка і повісити ноги. Щоб вибрати чоловіка, який вам не буде іржав і розбитись на кожну дрібницю. Заохочувати чоловіків, незалежно від того, як пацієнт ви, швидко виходите з балансу. Якщо вам не потрібні постійні аргументи і аргументи, то вам все ще потрібно вибрати чоловіка з спокійним відтінком.



    ДепозитФотогалерея

  8. Він гідний чоловік.
    «Чи не зазначають: погані громади пошкоджені хороші моралі» (1 Коринтиян 15:33). Багато жінок думають, що вони можуть перетворювати скраб або п'яниця в гідну людину з любов'ю і турботою. Але це не працює. Люди можуть змінюватися, коли вони хочуть. Але якщо ви плечте це важке навантаження, ви ризикуєте переповнювати своє життя в пеклі і знищити краще в собі без отримання щастя в поверненні.



    ДепозитФотогалерея

  9. Незалежні.
    «На початку створення Бог створив чоловіка і жінку. Тому чоловік заподіяє батькові і матір'ю і чіпляючи дружину (Mark 10:6-8). З точки зору того, що людина не повинна залежати від батьків. Не менш фінансово не морально. Після того, як ви не хочете, щоб всі рішення були узгоджені з батьками, а потім ви повинні жити з ними. Чоловік і жінка не повинні залежати від своїх батьків, вони нові сім'ї.

    р.



    ДепозитФотогалерея
  10. Він не глутон або п'яний.
    «Чи не серед тих, хто п'є вино, серед тих, хто заспокійливе м'ясом; для п'ятиниці і того, хто заспокійливе стане бідним, а сонливість буде одягнена в ганчірках» (Проверб 23:20-21). П'янілість і глутонія не тільки порожній гаманець, але і знищити тіло і розум. Ви повинні бути модерації в все. Вам потрібен чоловік, який не дасть у своїх пристрастях, не дивлячись на спину, але зможе контролювати свої фінанси і здоров'я.



    ДепозитФотогалерея

  11. Він мудрий.
    «Тому, хто пов'язує з мудрістю, але він робить друзів з фольгом, буде пошкоджений.» (Проверб 13:20). Зло і слідувати правому шляху. Якщо лежачи, приманити і нездатність вважається нормальним для нього, то цей чоловік не принесе нічого хорошого. Немає нічого гірше, ніж маринування фольгу.

    Р



    ДепозитФотогалерея
  12. Він буде наблизитися до Бога.
    Я доведе вас до мене назавжди, і я буду вас до мене в праведності і судді, в доброті і дивності. Я вірю, і ви будете знати Господь (Гуса 2:19-20). Якщо ви віруєте в Господі, ваш чоловік буде прогулятися з вами на правому шляху, не відвертайтеся від Бога. Тільки така людина може призвести до благословення Бога.

    р.

    ДепозитФотогалерея



Це те, як Біблія консультує вас з вибором чоловіка. Ці поради мудрі і цінні, але вибір, щоб зробити все ще. Якщо ваш чоловік не відповідає будь-яким з точок, але ви знаєте, що він може зробити вас щасливим, щоб ваша любов була чистою і щирою, то, можливо, це не важливо. Люблю і щасливу!

Які секрети щасливого шлюбу? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное