Минулого року мій друг вперше в 10 років цвітнув какті, через місяць вона...

Здавалося б, що какті, що це особливий про них? Абсолютно нічого: цегляні непристойні рослини, не допускаються до будь-якої особливої краси. Тексти пісень, а це означає: Але є щось дуже красиво про них: їх цвітіння. І з цими незвичайними вітчизняними рослинами, пов'язаними з багатьма ознаками. У давні часи какті були символами здоров'я і були подолані магічними властивостями.





Редакція "Сайт" Він підкаже вам, що це означає, щоб мати цактус цвітіння, і він поділиться деякими порадами для тих, хто хоче мати пишну квітку.

Какті цвітуть досить рідко і швидко. Це означає, що їх цвітіння відзначає деякі спеціальні події або великі зміни в житті. Особливо якщо кактус не цвіте до. Що таке зміна? Для кожного випадку. Якщо кактус цвіте в будинку незрівняної дівчини, то незабаром вона буде одружена.

Якщо кактус цвіте в будинку одруженої жінки, то в найближчому майбутньому сім'я очікується поповнювати. Найчастіше цвітіння означає, що жінка вже вагітна. Цей факт був підтверджений особистим досвідом.





У будинку мій друг мав кактус на 10 років. Це звичайний огірок з хребтами. А потім, всі раптові, кактус випустили квітка. Дуже красива, велика і з приємним ароматом, квітка просто гармонує своєю красою. Він прослужив рівно один день, а потім з Через кілька тижнів вона дізналася, що вона була вагітна. Так працює.

Cactus також може цвітати на прибуток, великі покупки і важливі придбання. У будь-якому випадку квітуча цієї квітки рослина відзначає деякі щасливі зміни і події. Какті поглинають негативну енергію, очищаючи простір навколо них, роблячи приміщення для чогось хорошого.



ДепозитФотогалерея

Звичайно, ви можете вірити в прикмети, ви можете ігнорувати їх, але кожен поціновувач вітчизняних рослин обов'язково зацікавить, як зробити кактус, будь ласка, його неймовірні квіти. Ми розповімо про це.

Отже, перш за все, потрібно забувати, що какті невибагливі рослини. Я не думаю. Якщо ви хочете, щоб вони цвітали, ви повинні подбати про них. Не варто памперювати кактус, краще створювати умови максимально наближені до природних. Добре, з'ясуйте, які фактори є вирішальними.



ДепозитФотогалерея

Так давайте старт з посадкою. Якщо ви хочете виростити великий кактус, то потрібно висадити його в великій каструлі, бажано в пластиковій. Потім рослина буде комфортно. Всі інші особливості догляду залежать від того, який саме какті у вас є. Вода, розташування і температура - все це для кожного типу кактуса необхідно вибрати окремо. Лісові какті не люблять прямих сонячних променів, а пустелі какті не люблять відсутності світла.

Отже, перш за все, потрібно ознайомитися з усіма особливостями цих кактів і надати їм належну допомогу. Насправді, весь секрет цвітіння какті лежить в двох речах: правильний догляд і своєчасне годування. Ми хочемо розповісти про другу детальніше, адже це необхідно.

Кактус потребує калію, кальцію, фосфору та азоту. Кожен з цих елементів допомагає виростити клітковину і залишатися здоровим. І що робить його цвітінням. Ви можете використовувати готовий корм, але серед вирощувачів кактуса є думка, що в ньому занадто багато азоту. Тому ми рекомендуємо готувати домашню їжу.

525183.

ДепозитФотогалерея

Існує кілька варіантів. Для стартерів можна зробити запліднення з яєчних оболонок. Можна подрібнити її, щоб додати в грунт при посадці, але для добрива потрібно приготувати настій. Висушені і подрібнені оболонки заливають теплою водою в пропорціях від 1 до 5. Наполягати 15-20 днів, а потім поливати какті отриманим розчином кожні 30-40 днів. Це допоможе живити рослина з кальцій.

Какті також потрібен калій. І цей елемент насичений банановою шкірою, з якої можна також приготувати добриво. Свіжа бананова шкірка ретельно промивається і сушена. Після шліфування в кав'ярні. Порошок від шкірного помелу над ґрунтовою сумішшю і полями з водою. Це може повторювати один раз на місяць.

Щоб наситити грунт азотом, можна приготувати добриво з цитрусової шкірки. Подрібніть шкірку з цитрусових фруктів (легень, апельсини, гнівці), залийте її на 3/4 банки, а потім додайте воду, щоб заповнити банку. Наполягати 24 години, перемішати водою в співвідношенні 1 до 3 і води, але не частіше одного разу на місяць. Крім того, дуже корисно для запліднення вітчизняних рослин з сукциновою кислотою.





Ось кілька простих порад, які допоможуть вам цегляні кімнатні рослини цвітуть пишними. Можливо, це буде ознака того, що ви довго чекали або відмітили значну подію в житті. У будь-якому випадку, це явище, безсумнівно, сподобається!

Як ви годуєте какті? Покажіть нам у коментарях, а також обов'язково надішліть нам фотографії ваших квітучих гілочок!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное