«Я ніколи не забув, як один день, на дзвінку, наша бригада прийшла до старшого священика, який мав інфаркт. й

Як може стати регулярним помічником людина? Що можна знати про це? Вимкніть багато. Прикладом цього є історія лікаря Георгія Егорова.

Щодня бачить людей, які знаходяться на тонкій лінії між цими та іншими світами. Його робота полягає в тому, щоб тримати їх там. Але його інтерес полягає в тому, щоб зрозуміти, як вони відчувають себе в боротьбі за життя і зрозуміти, чому люди відчувають себе так по-різному в останні хвилини.

священик Костянтин Кобелєв висловив цю ідею чітко: «Коли ви помітили, що ви болили людину в своєму русі до Бога, це найболючіший досвід». Людина може бути розчарована в вірі і в житті через мій вини. й





Я ніколи не забув, як один день, на дзвінку, наша бригада прийшла до священика, який мав інфаркт. Він лежав на клумбі в темно-синій тканині з невеликим хрестом в руках. Цільові дані говорили про кардіогенний шок. Тиск дуже низький. Хворий блідо, з холодним липовим потом, сильним болем. У той же час він не просто спокійний, але абсолютно спокійний і неперевершений. й

591954



ДепозитФотогалерея: І в тому, що не було розтягів, немає помилковості. Не достатньо. Я був вражений першим питанням, що він запитав. Він сказав: "Набагато проблем?" Ви, ймовірно, не встигли пообідати ще? І сказав він своїй дружині, «Маша, приносила їм щось їсти». Після цього, в той час як ми брали кардіограму, ін'єкційні препарати, що надягають ІV, зателефонувавши до спеціалізованої групи інтенсивного догляду, він дивився, де ми прожили, як довго ми звикли працювати. Я просив у слабкому голосі, скільки дітей ми маємо з парамедиком і чим старі вони. й

р.



ДепозитФотогалерея: Про нас, він зацікавив нас, не показуючи падіння страху, поки ми провели наші маніпуляції, намагаючись полегшити його страждання. Він побачив, що його дружини лікують, почув слово «серцевий напад» прикликав, коли була названа спеціалізована бригада. Він знав, що сталося йому. Я був шокований таким недоліком. й

"У п'ять хвилин він пішов."

«Чисте почуття, що ніколи не залишив мене в цей день, викликало це смерть в мене. Через більшу частину часу це не так. Груша паралізує волю хворого. Вони думають тільки про себе і їх стан, слухайте зміни в тілі, до останнього дихання чіпляючи на найменшу можливість жити. Будь-який, але жити. Що таке значення життя? Чи дивляться вони?



ДепозитФотогалерея

У квартирах, де немає місця для іконок і хрестів, але є плазмова панель в всій стіні, де переднього просять носити целофанові трусики, незважаючи на серйозний стан хворого, в цілому, відіграються «срібні загартовки». З моаном, що кидається навколо ліжка, захоплюючи руки, шукаючи в очі, надмірно просять про свою ситуацію і прогноз для того, щоб зловити в погляді лікаря, його голос, слова принаймні деякі примарно сподіваються на диво загоєння.



ДепозитФотогалерея

Такі пацієнти, перед попаданням в несвідомий, до-агональний стан, просто «овершадові» родичі та інші з їх страхом. Лікарі відчувають вичерпання після такого нещастяного результату. Але не тому, що вони не змогли повністю допомогти і зберегти пацієнта. Це дезоляція і втрата, щоб відчути, що смерть тут підкорила чоловіка. й



ДепозитФотогалерея

До речі, саме те ж «поглиблені» пацієнти бояться, де всі стінки вішаються з іконами, столи зливаються релігійною літературою, світильниками скрізь, а хворі замість призначених медикаментів пити тільки святої води, багато літрів яких в різних контейнерах можна побачити всюди в квартирі.

«Особливе після смерті священика, є все ще, дивно, відчуття тихої радості в мене. Там смерть не переважалася. І коли я «прокрутити» в пам'яті 2-3 подібних випадків від моєї практики, виникає питання: «Діти, де ваша стовка? й





ДепозитФотогалерея Приїжджає, немає іконок, ніяких свічок, не святої води - не панацея. Наявність всього цього в середовищі людини не гарантує його сальвації.

Його сальвація є лише з розумінням істинної природи речей та її прийняття. Я думаю, що це те, що простий роботодавець хотів передати. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное