Ми втратили найкрасивішу роль у світі! Ірина Пегова поділилася авторською дієтою.

Ірина Пегова, акторка, незважаючи на її неможливі форми, часто грає роль перших красунь. Вона підкорює режисерів з професіоналізмом і приваблює глядача своєю непристойною чарівністю.

Для щирої посмішки і талановитої гри Pegovoy було прощення зайвої ваги. Тексти пісень, а це означає: Я пробачила її, але вона раптом втратила вагу.





Життя Ірини Пегової Актриси захотів принаймні трохи повернутися до колишнього. “Для дитини я був дуже гнучким і до певного віку я був як тонким, як сережка. Я пам'ятаю страшних людей з її ребрами, які вона може зробити до хребта, і протрудування лопаток. Так вони взяли мене в тренажерний зал. Молодий брат мій дад, Дядько Саша навіть дав мені фотоальбом, який читає «Футюрний олімпійський чемпіон». Я не маю терпіння, щоб виграти титули: це було так нудно, щоб практика одного руху! Мій характер вимагає зміни вражень! – розповіла Ірина Пегова в інтерв’ю.





Коли ритмічна гімнастика стала точкою минулого, актриса почала бігти до схуднення: Влітку, коли робота менше і погода хороша, я бігу майже щодня. Зима набагато менше. Але в будь-якому випадку потрібно запускати не менше години - в іншому випадку немає точки. Я все одно відвідую аеробні заняття в залі, і перед виконанням я зазвичай породжую прес і прогріваю. й

Вже кілька разів, але після того, як вони повернулися. В кінці вона покине на спроби схуднути швидко і розробила власну харчову систему, яка дав результати.

р.



Намагався все в світі, в кінці я прийшов з комфортними, комфортними принципи харчування для мене. По-перше, сума, яку ви їсти, повинна рівний розмір вашої кулак. Щоб підкреслити невеликий розмір порції, я завжди кладаю їжу на дуже великі пластини в домашніх умовах. Це як красиво, так і психологічно неспроможність не перестаратися. й

«Друге правило їсти повільно. Якщо ви не поспішаєте, ви зловите момент, коли ви задоволені. В ідеалі обід повинен зайняти час. й





«І по-третє, вода грає дуже важливу роль у висиханні помилкового голоду. Ви голодні? Випийте склянку води і почекайте 10 хвилин - цілком можливо, коли живіт заповнюється рідиною, пробуваний апетит знову згасить. До речі, їжа також рекомендується пити чистою водою. З кави і чаю, якщо мета полягає в тому, щоб схуднути, краще відмовитися від альтанки, тому що ці напої завжди хочуть щось солодке, як цукерки або торт. Крім того, вони зневодять організм. Так я спробую пити тільки воду - до чотирьох літрів на добу. Я пишу про терку перед сніданком. й

61187818



Виявляється, нічого складного, їсти дробо, пити багато води і, головне, не переїсти. Ірина Пегова має певні правила харчування.

«Вранці я можу їсти фрукти, тому що якщо ви їсти їх ввечері, цукор, який міститься, наприклад, в груші і виноград, буде відкладений з боків. Увечері краще їсти шматочок м'яса, ніж яблуко. Тексти пісень, а це означає: Я зазвичай їсти салат для обіду, я не люблю суп. А як вечеря, м'ясо або риба ідеально підходять, особливо варені в повітряній кулі або на відкритому вогні. й

Коли Ірина Пегова втратила вагуВона переконувала, що всі її зусилля не були в ваговому стані, а розроблена харчова система була ефективною.





«Це правда, що я став дещо холодним, з часом їсти м’ясо. Може бути в будь-який день я відмовляється від всіх. Не тому, що мені потрібно. Але варити рибу часто і швидко: Я кладаю всю дораду або сибасу в електричній грилі, посипавши приправами зверху, а через 10 хвилин блюдо готове. Не навіть бічне блюдо. Звичайно, я іноді хочу смажену картоплю, але я не їсти себе, і я не даю дитину. Однак мій дочка вже знає, що шкідливий і який корисний, вона додає.

Ще дисципліна. Актриса навчає її дочку на правильне харчування. Це те, що вона виглядає як.

р.



День знаменитості раціон
  1. Сніданок
    Будь-який сир з двома шматочками без дріжджів цільного хліба зерна. Або кальмари: млинці, запіканки.
  2. Другий сніданок
    Фрукти, сухофрукти, життєрадісні горіхи.
  3. Обід
    Салат з свіжих сезонних овочів. Смак: креветка або яловичина і два шматки хліба.
  4. Діннер.
    Нежирне м'ясо або риба. Овочі гриль.


Ми віримо, що Ірина Пегова втратила вагу Це виглядає набагато краще, ніж раніше. Чи подобається вам? Напишіть його у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное