«Баллет» з рядом екстрактів зберігає будь-які, навіть найяскравіші волосся

Чи варто очікувати збільшення обсягу волосся від найпростішого бальзаму-поліста? «Чи варто!» мій друг Ірина відповів на запитання. косметичнийЯ бачив у ванній кімнаті на полиці. І ця бальзам Ira мала цілу кількість 5 або 7 труб!

Одного дня чоловіка Іри приніс її трофію з магазину. Balsam-polisher "Баллет" завод "Свобода"й Мій друг дійсно любить спробувати різні речі для догляду за волоссям.

Цей засіб здивував її спочатку, так як вона була використана для більш сучасного догляду за волоссям, а назва і зовнішній вигляд балету був нагадує радянські часи.





Іра подумала не ризикувати і поставити бальзам біля, але потім, щоб не відірвати чоловіка, все ще вирішив спробувати, а з тих пір цей засіб став її улюбленим.

36915734р.



ДепозитФотогалерея

Я не знаю про вас, і я з моїм тонким кучерявим волоссям не можу уявити процес миття голови без бальзаму. Цей простий і зрозумілий інструмент розгладжує ваги кожного волосся, роблячи локони слухняними і блискучими!, Іра продовжує свою історію.

Сучасний ринок наповнений різними бальзамами всіх цінових категорій, з кольоровими фотографіями і захоплюючими обіцянками, але іноді варто звернути увагу на найпростіший сегмент, щоб дізнатися для себе, що такий інструмент може бути набагато крутіше, ніж професійні. Догляд за волоссямй





ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче розповісти про неперевершену класику. бальзам-ополісгер "Баллет"й Цей інструмент є перевіреним часом, і він багаторазово зберіг ламки кучерявого волосся мого друга. Не пропустіть!





Пляшка бальзамових труб виглядає дуже просто, без дрилі, і ця упаковка не змінилася протягом багатьох років. Балм має легкий крем консистенцію з яскравим трав'яним запахом, який залишається на волоссі тривалий час.

Окремо про аромат цього засобу: запах насичений, з вираженим акцентом кориці. При нанесенні на волосся запах стає схожим на суміш потрійного кологена і вищезгаданих спецій. Захищає волосся досить довго. Все залежить від Вашого особистого сприйняття. Для мене цей запах трохи суворий і хімічний, але до мого друга він нагадує траву, поле і квітучий лушпи.

Як кажуть, смак і колір...





«Бальм добре наноситься і розподіляється над волоссям, охоплюючи кожну волосся. Не зливається. До тих пір, як я протримую засіб протягом 2 хвилин, я одночасно роблю інші речі. Також змивається без сідла і швидко.

Після першого застосування волосся стали гладкими і блискучими. Це дуже прохолодне почуття занурення! І найцікавіше було об'єм на корені. Я наносив «Баллет», до речі, за всю довжину волосся! – продовжив мій друг.

р.



ДепозитФотогалерея

Трохи корисні поради: після миття голови з шампунем обов'язково змочити волосся рушником, щоб видалити зайву вологу з поверхні. Без водяної плівки на поверхні волосся будь-який бальзам зробить свою роботу набагато краще.

Бальзам для волосся "Баллет" продається в невеликих трубках 75 мл. Тут лежить головний уловлювач його дешевості: обсяг упаковки стандартного бальзаму для волосся становить 200-250 мл, тому в рекалькуляції ми отримуємо повну середню ціну за 1 мл кошти.





«Ця бальзам дуже хороший і гідний тестування. І це, до речі, єдиний продукт заводу «Свобода», який я затвердив. Я сподіваюся, що це не буде видалено з виробництва протягом тривалого часу. Звичайно, я використовую інші бальзами волосся, але це, на відміну від інших, завжди на моїй полиці у ванній кімнаті!

Після того, як ми говорили, я вирішив спробувати цей бальзам теж.





Запрошуємо Вас ознайомитися з відгуками про легендарний тональний крем «Баллет» тієї ж фабрики «Свобода». А також дізнався для себе відповідь на питання, що був перший радянський пальовий крем "Баллет": пошук або памперування?





І чому це косметичний продукт, створений в СРСР, все ще виробляється і купується в сучасній Росії? У той же час я пропоную згадати ті чудові часи, коли цей крем був в косметиці майже кожної радянської жінки.







ДепозитФотогалерея

Що ви думаєте про цей простий, але ефективний інструмент? Ви коли-небудь використовували бальзам балету? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками з нами в коментарях.

Скажіть ваших друзів про цю корисну бальзаму, вони будуть вдячні вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное