Як годувати рослини влітку

Рік тому більшість моїх ваза були ледь цвітіння, і деякі навіть почали з'являтися. Я люблю і доглядати за зеленими вихованцями. Я просто не отримав годівлі. Що я купив в садових магазинах не для хорошого і особливого сенсу.

Ну, тенти - запорука шикарного кімнатного квітника! За порадами про те, як годувати вазу, я звернувся до мого друга Світлана, яка веде успішний блог про садівництво.

Свєта розповіла мені, що не потрібно купувати готові кошти, адже в домашніх арсеналах можна знайти ті, які замінять нові заплутані препарати і полегшують його. догляд за рослинамий А їх дія набагато ефективніше!

р.



ДепозитФотогалерея

Редакція вітчизняних рослин "Сайт" Вам запропонують 7. тенти, які допоможуть вашим улюбленцям отримати красиву квітучу і зелену пишну листя. Після такого годування кімнатні рослини вирощують як дріжджі!





ДепозитФотогалерея

Варіанти подачі
  1. Подача рослини бананами
    Решта бананова шкірка повинна бути дрібно нарізати і сушити. При пересадці рослини залити шаром сушених шматочків бананової шкірки на грунт або просто перемішати їх грунтом. Також можна подрібнити шкіру бананів в кавовому подрібнювачі. Виявляється темно-коричневий порошок, який добре посипається перед поливом в горщик з рослиною або розвести водою і використовувати в якості рідкого годування.

    Такий банановий підгодівля підходить для квітучих рослин, троянд добре відгукуються на неї, радує рясним цвітінням. Квітка рослин провокує калій, який багатий бананами.





ДепозитФотогалерея

Дріжджі.
Дріжджі при заплідненні кімнатних рослин стимулюють їх зростання. У зв'язку з рядом речовин в дріжджах збільшується мінералізація органічних речовин і проводиться випуск вуглекислого газу в грунті. Щоб приготувати розчин, перемішайте 10 г дріжджів ложкою цукру і залийте їх літром заселеної води. Перед тим як наполягати 2 години, розвести цей продукт водою в співвідношенні 1: 5 і залити його на вази.

1142014р.



ДепозитФотогалерея

Дерево золи
І це чудовий інструмент для профілактика захворювань вітчизняних рослинй Завдяки тому, що ясен містить велику кількість мікроелементів, це просто незамінний для запліднення кімнатної зелені. Додайте столову ложку золи на літр гарячої води і наполягають на майбутній годівлі ваза на тиждень. Періодично знімайте кришку і перемішайте настій.

Вода рослини золи повинна бути 1 раз на 10 днів, попередньо перевіривши, чи висохне грунт.





ДепозитФотогалерея

Мінеральні води
Чи знаєте ви, що мінеральна вода може бути дуже корисною для годування рослин? Однак перед тим як поливати рослину мінеральною водою, подивіться на етикетку, скільки кальцій і магнієвих солей він містить. На жаль, не всі рослини добре переносять цей склад, наприклад, мінеральна вода не повинна зволожуватися гортензією і азаліям. Крім того, така вода повинна бути захищена.





ДепозитФотогалерея

Кава.
Додайте використані кавові підстави для кімнатних рослин. Він містить багато азоту і рослин, які його люблять. Краще не поливати рослину занадто багато після додавання кави, щоб азот рівномірно розподілився. Крім того, кава робить грунт розпушувачем.

Кавові основи оцінять рослини, які віддають перевагу кислому ґрунті. Наприклад, гортензія в таких умовах буде красиво цвісти.





ДепозитФотогалерея

Картопля відвар
Заварити очищену картоплю в емальовану каструлю і процідити, потім злити воду і остудити. Після цього відвар вітчизняних рослин. Будь ласка, зауважте, що цей продукт не повинен зберігатися протягом наступного часу, краще підготувати новий!





ДепозитФотогалерея

свінгери
Неймовірний засіб для відновлення виснаженого грунту. Для створення добрива потрібно 100 г свіжої кропиви, яку потрібно залити 1 л води, накрити кришкою і наполягати на добу. Після фільтрування розвести настоянка водою в співвідношенні 1: 10.

р.



ДепозитФотогалерея



Квіти є невичерпним джерелом натхнення. Але не всі мають можливості висадити їх біля будинку. Підвіконня збереже ситуацію, стане цвітінням оазису в середині квартири.





ДепозитФотогалерея

Я пропоную вам ознайомитися з видами рослин, які цвітуть в кімнаті цілий рік. Це партія, дівчинки!



Підживлення кімнатних рослинПам'ятайте одне правило: краще підгодувати, ніж переобране. Надлишок поживних речовин порушує рівномірний розвиток рослин і навіть може привести до їх захворювання і смерті.

Подбайте про рослини сьогодні, і вони неодмінно подякують вам пишним цвітінням, щедрому росту і листя найяскравіших відтінків!

Не забудьте поділитися цією корисною статтю з друзями.

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное