Олег Віннік розповідає про любов: українське серцебиття No1

Олег Віннік продовжує купатися в променях слави і популярності. Співак, про кого мало хто знав пару років тому, швидко зламався в основні графіки України. Тепер пісні «Ніно», «Щасливий», «Хелло, Наречена» звучить на концертах столиці, а на сільських весіллях. Пісні Віннік Чоловіки, жінки та діти спів.





Не дивно, що на виступах художника, сцена розбиває від шанувальників, які закликають дати, сповідувати любов і навіть зробити татуювання з ім'ям співачки. Невірна увага протилежного сексу прогріває вгору Сам Олег, в будь-який спосіб приховування свого особистого життя.

Не поспішає співачки. Крім того, він глухий уникає будь-яких відповідей, сподіваючись, що реальні почуття є любов до своєї роботи, для якого він прикрашений шанувальниками.

«Любов живе в серці. Але я хочу тримати людину. В той час кожен знайдеться. й





У 2005 році маловідомо. співак Олег Віннік Він дав інтерв'ю німецькій газеті. Про дружину розповів художник. Його вибрав один вокаліст Taisia Svatko, відомий під назвою сцени Tayune.

«Я вдячний долі і Богу за те, що він дав мені. Я вірю, що це завжди буде так. Так само, як і в паспорті немає. Але це не те, що важливо мені, людина виявила пару років пізніше.





На початку 90-х років в школі зустрілися резиденти села, де мешкала мама співачки, скажуть, що Олег і Таїсія зустрілися в школі, а весілля грали на початку 90-х років.

«Виробництво простий і комфортний. Ми приїхали копати картоплю разом, прогулявшись разом. Я навіть купив їжу в кіоску, каже співачки художника.

Крім того, місцеві жителі говорять, що Олег і Таїсія мають сина, який навчається в Європі.





Як видно, ромби, які митець не є нічого більше, ніж PR трюк, який приваблює додаткову жіночу увагу до нього. Але популярність і любов шанувальників є основною для такої громадської особи. І якщо сім'я потертий в таємницю, секрети його гарної форми, він ділиться більш охоче.

Колись років тому Олег Віннік сказав, що він не працює без гімнастики, спалюючи зайву вагу на концертах, тепер прийняв, що він має персональний тренер, завдяки якому співачка любила спорт.

«Для мене спорт тепер бізнес No1. Добре не тільки для тіла, але і для голови. й





Віннік допускає, що заняття з гімнастики роблять будь-якого чоловіка молодим і привабливим. Митець відзначає, що він намагається правильно харчуватися, тому ретельно лікує дієту: «Якщо ви їсти щось додаткове, то я працюю довше в тренажерному залі, щоб спалювати калорій. й

Для сніданку він віддає перевагу маленькому кашу (наприклад, вівсяного) і салату. На обід може дозволити курячий бенкет і овочі (і обов'язково ті, які не містять крохмаль). Обіди з м'ясним м'ясом. На вечерю Олег вибирає сир нежирний. І перед сном, як правило, п'є скло нежирного кефіру.





Головне у підтримці здоров’я, за словами Олега Вінника, є використання в правильну дієту. Якщо раціон міцно вкорінений, то зміна звички не буде легкою. Велике за рахунок поєднання інтенсивної підготовки та правильного харчування художниця визнана найкрасивішою людиною 2018 року читачами української вкладки Viva.

Вважається, що знаменитості - реальних памперів долі, які пощастило стати щасливими і заможливими. Але це не враховують виснажливі тренування, суворі дієти, нескінченні репетиції і іноді дратує увагу громадськості, навіть якщо ви хочете бути самотніми.

Поділіться цією статтю з друзями. Ви, ймовірно, є багато друзів, які зацікавлені в знайомстві більше про Олег Віннік.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное