Як приховати труби в туалеті

Я був недавно. ванна кімната і туалет. У ванній кімнаті є комбінований, і не те, що я планував ремонт - просто почали витікання труб. Вони змінили змішувачі і душову насадку, і всі комунікації, при цьому знищуючи частину плитки і коробок, в яких труби приховані.

Щоб зробити щось глобально. зміна ванної кімнати Я не маю ніяких грошей зараз. Крім того, майстер строго попередив, що у випадку, якщо необхідно залишатися вільним доступом до всіх повідомлень.

Так, так що труби в туалеті не були непристойними, приймаючи пораду мого однокласника, який працює в якості архітектора, я вирішив розібрати їх.

925880



Не завжди зручно закривати труби допоміжними матеріалами. У деяких випадках немає місця для складних конструкцій, або часу для ремонту туалету може бути обмежена. Іноді труби досить достатньо для прикраси. Після всього, коли ми закриваємо зв'язки з розділом, доступ до них складно, що може викликати незручність.

Редакція логотипу "Сайт" Я готовий до вас 11 дивовижних ідей про те, як камуфляжувати туалетні труби без набивання їх.

  1. Найлегший спосіб розбирання - фарбувати труби в туалеті. 671161



  2. Я дуже люблю ідею сантехніки. Цей дуже корисний фіксатор не тільки закриє труби в туалеті, але і залишає кімнату для очищення виробів. Ця ідея дуже популярна серед власників квартир.



  3. Ви можете пофарбувати труби не тільки з одним кольором, але, наприклад, зробити фон білого кольору і зробити чорні смуги - ви отримаєте текстуру берези дерево. Зверху можна закріпити штучні листя, і буде красива повноцінна імітація берези. р.



  4. Однак, обшивка систем опалення або каналізації може слугувати не тільки для поліпшення візуального сприйняття, але і для проведення чисто практичної функції. Наприклад, якщо раніше, Як прикрасити труби у ванній У номері ви знайдете, що в цьому приміщенні немає полиць, тому чому не зробити ці полиці прямо в ящику? Виявляється, що комунікації будуть маскуватими, а практичні переваги будуть.





  5. Щоб замаскувати труби в туалеті, можна застосувати інший простий варіант - використовувати декоративні пластикові панелі. Вони мають низьку ціну, легко монтуються і з їх допомогою можна камуфляжувати труби на двох рахунках. Тільки тут головне - вибрати потрібний колір і тип панелей.





  6. Ще одним способом приховати труби в туалеті є використання меблів. Шафа з дверима, що приховує зв'язки і полки для побутових потреб, вішалка на стіні за туалетом. Це забезпечує доступ до всіх повідомлень.





  7. Шutters або жалюзі є бюджетним варіантом не тільки завдяки вартості використовуваного матеріалу, але і економії простору, його раціонального використання. У невеликій ніші, прихованій від сторонніх очей між рулонними жалюзі і трубами, можна зробити полки. Вони можуть підходити всі засоби для підтримки чистоти в туалеті, а також запасі паперу.





  8. Ще одна цікава ідея.



  9. Як видно, що жалюзі легко піднімаються і відкривають всі комунікації, що дуже зручно. Якщо щось раптом починає протікати, то не потрібно розбирати стаціонарну структуру.



  10. Цей метод буде спалювати для тих, хто орендує житло і хоче створити нормальні умови проживання. Якщо ви раптом повинні переїхати з цієї квартири, ви завжди можете розбити глухий валик.



  11. Унітаз є одним з найважливіших елементів, які забезпечують комфортне проживання в будинку. Не варто бути комфортним і комфортним, щоб не було проблем з його використанням.





Я також запропоную вам ознайомитися з 14 ідеями про те, як приховати непоказаний радіатор і одночасно перетворювати інтер'єр.

Проблема з оформленням нагрівальних батарей особливо актуально в дитячих кімнатах і кімнатах, де діти часто грають, а не тільки з естетичних причин, але і тому, що діти багато працюють і можуть вдарити акумулятор.



І в якому б ти перетворені труби У ванній кімнаті? Я буду щасливим, якщо ви можете поділитися з нами в коментарях. І не забудьте розповісти друзям про ці чудові способи, можливо, для когось це дуже актуально!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное