Візьміть будь-яку ягоду і пропустіть їх через м'ясорубку, розім'якшують підвіконня в силіконові форми для випічки.

Так що наше тіло отримує природний вітаміниВони повинні бути готовими. Літо - найбільш зручний час для цього. Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас просто дивний метод, який охолоджується, ніж будь-яке збереження в рази!

Звичайно, ви знаєте, що заморожені в сезоні дозрівання ягід, фруктів і овочів зберігають максимальну користь. Просто заморожувати їх правильно, потрібно знати кілька корисних секретів. Ми розповімо, як це зробити незвичайно і красиво.





Головна заготовки на зиму
  1. І я починаю з коханим. морозильникй Беремо ягоди (у вас є) і пропустіть їх через подрібнювач. Готова маса підвіконь в силіконових формах для випічки млинців і покласти в морозильну камеру. Р



    Після заморожування, зняти делікацію з форм, покласти її в мішки і покласти її в морозильну камеру знову. Не потрібно додавати цукор таким чином! Взимку можна додати цю красу в чай або просто щелепу і їсти з медом або цукром.





  2. Практично таким чином виготовлено ягідне пюре. Для цього візьміть ваші улюблені ягоди (У мене є вишні) і видаліть кісточки або хвости з них, якщо у вас є полуниця, наприклад. Потім поміщаємо ягоди в чашу комбайна. Додайте необхідну кількість рафінованої до контейнера. Його кількість можна регулювати в залежності від ваших смакових вподобань. У мене є 300 грам вишні, 100 грам цукру.



    Подрібніть компоненти до однорідності маси. Потім переносимо вишні на силіконові форми. Для цього використовують ємності для приготування льоду або кексів.



    Отримати брикети з уніформ. Зберігати пюре в спеціальних пакетах. Такі заморожені брикети можна використовувати з 6 до 10 місяців.

    р.



  3. І зима Фрукти, такі як абрикоси, персики або сливи потрібно мити, сушити, видалити і заморожувати в одному шарі на плоскій поверхні. Потім потрібно перемістити їх в пакети або контейнери. Якщо у вас є невеликі плоди, ви можете заморожувати їх для компотування. Те ж саме стосується груші: їх невеликі сорти дуже зручні для компотів.

    р.



ДепозитФотогалерея

Ягоди вимагають більш болючої роботи. Що робити, незрівняні ягоди. Вони повинні бути вимиті, перетравлені, сушені і також заморожені в одному шарі. Особливо обережно слід обробити малиною! Але взимку, в період вірусів і застуди, ви завжди будете мати відмінні ягоди на руці. І не потрібен будь-який варення: просто тага, залити окропом, дати її заварити - і загоєний бульйон готовий!





ДепозитФотогалерея



Ви також можете дізнатися, як зробити неймовірно корисний десерт з фруктів - пастили. Навіть дитина може впоратися з цим рецептом. Це також чудовий спосіб обробки врожаю. Головне, що ви можете насолоджуватися цією солодкістю, як ви любите, принаймні калорій!







ДепозитФотогалерея

На мій погляд, заморожування є одним з кращих способів збирання ягід, фруктів і овочів на зиму. Після всього, завдяки такому методу, майже всі корисні речовини зберігаються в них. І вітаміни і мінерали в них набагато більше (до 90%), ніж в консервованих фруктах у вигляді варення або компотів. Смак аромат Важко змінитися!





ДепозитФотогалерея

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное