16 червня — Лукинов день: можна позбутися від злака і пошкодження назавжди

Ви знаєте, що 16 червня, з давніх часів бурій І в цей день православна церква відзначає пам'ять святого Лук'яну Ветерану, як він був визволений людьми.

По-перше, я нічого не знаю про цей день до тих пір, поки я розмовлявся з моїм довгим другом Ольгою, який завдяки цьому свято позбавлявся від чорної смужки в житті і нарешті одружився.





І сьогодні видання. "Сайт" Він хоче сказати вам трохи про це. ГоловнаАбо про традиції, знаки та переконання, пов'язані з цим святом. Народна мудрість, перевірена на століттях!





ДепозитФотогалерея

День вітру Сент-Люсіан жив на території Антіоха в III ст. У дорослому віці він був язичним і навіть служив богів священиком. У старому віці він вірив у Христа і був загиблим. Під час свого життя Лук'ян проповідав багато і навіть перетворив своїх слухачів віру. На відмові євреї він захопив і кинув в тюрму.

Він зустрів чотири юнаки, названі Павлом, Діонісом, Гіпатієм і Клаудісом. Вони також прийняли християнство, і це було з ними, що Лук'ян перекинув в духовку. Проте традиція говорить, що Господь врятував своє життя. І на хресті, а юнаки були підкорені.

На честь Лук’яну та подбали про тіла ув’язнених, які були виконані. Після смерті вона продовжує служити Христом.





ДепозитФотогалерея

Коли в Лук'ян день безтурботно. По-перше, наші предки точно по міцності і напрямку повітряних струмів нездатково здогадуються, що наступний рік буде схожим. А також цей період найбільш підходящий час позбавлення від поверхневої негативності: злий погляд, пошкодження, привертаний інептними діями провалів.

Щоб залучити благополуччя і удачі, потрібно використовувати всі види ресурсів. І, коли мова йде про магію, ми не рекомендуємо перевернутися до відьми, психіки та інших сумнівних саркувальників brethren. Гроші на вітер краще. Наші предки виконували захисні обряди самостійно, а деякі з них ще відомі сьогодні.





Вважалося, що вітер в цей день. свінгерий Щоб позбутися від злоу очей, пошкодження, зміцнити настрій і здоров'я, необхідно носити вологу нижню білизну і висихати в вітрі. Вважалося, що з вологою піде всі погані!





ДепозитФотогалерея

Щоб очистити себе від усього негативного, древні слов'яни використовували цей древнійвітер:

Я буду благословенний, Я відправлюся в блакитне море, біло-комбусний камінь Алатир на блакитному морі, богиня Ява сидить на камені Алатира, тримає білу лебідку в білих ручках, захоплює біле крило на лебеді. Як біле крило відмовляється, тому відмовляється назад, стрибати назад, відкидатися від (ім'я) пологів, лихоман і лихоман - Грипуш, Ломей, Сухашлі, Дремлі, Ветрея, Бублькер, Чиабуч, Шейк, Вогонь, Похлея, Жовтий, Немей, Деф, Каркуш, Глядей, Храпуш.

З милою головою з прозорими очима, з чорними бровами, з білим кальфом, з сердечним серцем. З вітерцем прийшла - їхати до вітру, з води прийшла - їхати до води, з лісу прийшла - їхати до лісу. З століття до ст.





ДепозитФотогалерея

Автор цієї статті абсолютно не погоджується з язичними обрядами, так як вважає, що бджільництво православної людини не боїться будь-якого злака і пошкодження. Ось ми йдемо. Український Іноді він слухає.

Народні знаки на Лукинов день
  1. Раніше в день Лук'янів люди спробували не їхати на ліжко рано, а слухали вітер. Наприклад, на півдні вітру 16 червня обіцяв хороший весняний урожай, а на північно-західному вітрі обіцяв дощовий літо. На сході вітер обіцяв хворобу, а на північному сході вітер обіцяє великі вітри влітку.





ДепозитФотогалерея

І 16 червня з'явилися перші картопляні паростки, які кожен був дуже щасливим, так як обіцяє багатий урожай. На Лукиновському день є ознакою того, що буде поганий гаймінг.



ДепозитФотогалерея

Важкий дощ 16 червня налічувала б гарне зібрання грибів. Якщо вихровник повільно піднімається на небо з землі, а потім обертається довго, в найближчі дні можна очікувати чистої погоди.



ДепозитФотогалерея

Також на Лукинов можна дізнатися, де краще копати свердловину. Для цього наші предки надягають сковороду зверху внизу землі і залишають на деякий час. Далі ми подивимося: де сковорідка злегка змочена, там, за ознакою, і вода ближче.



На жаль, є багато різновидів пошкоджень з укладанням об'єкта, що заряджається негативною енергією. Підкладки об'єднані однією метою - завдати шкоди людині, але мають різні орієнтації. Поведи це або не є вибором всіх, але близького друга шахти нещодавно розповіла мені історію, яка зробила мене більш тісно на ноги.





ДепозитФотогалерея

Ми пропонуємо вам дізнатися про те, як можна визначити злий погляд або пошкодження народних методів.



Якщо стаття була корисною для вас, покажіть її друзям на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное