Це вишні в цьому році, тому я вирішив зробити їх смачним нарядом.

Моя бабуся життя в селі. У неї є невелика ферма - пара курчат і качок і овочевого саду, де вона вирощує овочі. Але більшість всього, бабуся любить доглядати за нашим маленьким садом. По-перше, він був заготовлений для свого діда, насправді він сам виріс його: він перетягував розсаду дерева, де він міг, поливав, запліднив і просто вичерпував кожен дерево в цьому саду.





Коли загинув мій бабуся, мій бабуся продовжував доглядати за садом. Вона піклується про кожне дерево, тому урожай щороку неймовірні. Так, в цьому році у нас є неоднорідні вишні, там просто немає десь ставити ягоди. Так мій бабуся і я вирішив зробити варення. І сказав мені її підпис. вишневий-жовтийРедакційна колегія "Сайт" акції з вами.

Вишня Джем Інгредієнти
  • 1кг вишні
  • 600г цукру
  • 1 лимон
  • 1 яблуко


Підготовка
  1. Спочатку потрібно зняти кістки з вишні. Після цього ягоди необхідно зважати знову, 800 г буде потрібно для конфітюри. Тепер покласти ягоди в каструлю, посипати цукром і вичавити лимонний сік там. Поставте на вогонь.



  2. Принесіть масу до кипіння і варіть на 10 хвилин на середньому вогні, постійно помішуючи. Тепер беремо ягоди з сиропу.



  3. Очистити яблуко і нарізати його на скибочки. Поставте яблуко в сироп і варіть до зменшення обсягу навпіл. Поставте вишні в сироп і подрібніть всю масу в блендері.



  4. Поставте отриману суміш знову на вогонь і варіть на невеликому вогні близько 10 хвилин, постійно помішуючи. Далі начинки засипають в підготовлені банки (потрібно ретельно промити і стерилізувати) і закривати кришки. Поверніть банки внизу шиї і загорніть її до тих пір, поки він не охолоне.





Ось ваш смачний вишневий варення і готовий! Взимку, конфітюри стануть відмінною начинкою для тортів, доповненням до млинців і просто солодким ласощом до чаю. Так готують ягоди на зиму, в той час як сезон в повному гойдалці!

Ви зробили зимові препарати ще? Про нас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное