Чому обрізають джинси в тонкі смуги?

Учора я очистився на балконі і випадково з'явився в сумці старих речей. Всі вони вже не модні, але це патологія, щоб відкинути, так як стан відмінний. Кілька суконь, куртка і три пари джинсів - це речі, які прийдуть до проходу. знайшов нове життяй

В результаті сестра вирішила взяти сукню і куртку, але джинси приклеїли. Як тільки я вирішив відкинути їх, вони відірвали мій дверцят.

Увімкніть його сусідом, який прийшов до запозичення лаврового листа. Нена Петровна розповіла мені про чудотворний спосіб зробити їх. Я запитую всіх моїх друзів, якщо вони десь на далеких полицях. джинсий





Не секрет, що джинсова тканина дуже міцна. І це означає, що вона може служити багато років і ви можете зробити практично все з неї!

І сьогодні видання. "Сайт" У мене є нова і незвичайна ідея для вас. джинсий Я збираюсь на ніч. Натхнення!

  1. Просто візьміть всі старі джинси і наріжте їх в тонкі смужки. З цих деталей ви отримаєте щільний полотно для ваших майбутніх проектів.



ДепозитФотогалерея

Вам також буде потрібно праска, клейовий терморебробон і пристрій для приготування косички. р.



Візьміть спеціальний пристрій для виробництва косички і залийте смугу в ній. Ну, якщо у вас немає одного, можна замінити його саморобним пристроєм з щільного паперу. Тонкий термориббон поміщається всередину смуги. А зверху потрібно згладити все добре з гарячою праскою.





На робочій поверхні викладають смуги по діагоналі, а потім закріплюють їх стрічкою.



Краще почати з середини, змащуючи кожну смугу клеєм.



В процесі додайте смуги по черзі і під ткацтвом. Після того, як полотно необхідної площі, можна виготовити з неї те, що потрібно.



Наприклад, можна пришити зручний Кошик з водою.



Виріжте правий прямокутник, потім збираємо його в циліндр і пришийте до нього гойдалку.



4 більше чудових ідей для вас, щоб відзначити!

р.





Ремесла старих джинсів не є новинами для всіх шанувальників ручної роботи. Тим не менш, я пропоную вам ознайомитися з 9 унікальних ідей, які ви, ймовірно, не бачили. Кожен з них гідний виконання!



В цілому для створення плетені можна використовувати будь-яку тканину, таку як лляна, бавовняна і так далі. За допомогою такої коси можна пришити все: від килимів і чохлів до аксесуарів і одягу, головне - освоювати технологію створення полотна самому.

Просто треба бути хворим, бо буде довго створювати смуги. Але результати. Він точно варто!

Покажіть мені про це. красива ідея До моїх друзів, надихаючи важке.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное