Які історії пам'ятати

Діти – це наше майбутнє. Але сьогодні мрія дитини неможлива для багатьох сімей. І це не через фінансові проблеми батьків, але через високий рівень безпліддя.

За даними Всесвітня організація охорони здоров'я У світі налічується близько 50 млн. фертильних пар. Звичайно, деякі з них ще не мають шансів на народження дитини, вдаючись до сучасних технологій і всіляких хитрощів. Але є діти, які не пощастило, щоб народитися в щасливій сім'ї, але вони також заслуговують щастя.

І сьогодні видання. "Сайт" Розповідає історію прийняття радянських часів, що відбивається через величезну країну і надихнула багато схожих героїчних дів.





Історія прийняття почалася в 1983 році. А потім старший студент Хабаровського медичного інституту Юрій Зінчук вирішив Увійтий Він не підрахував на підтримку будь-якого віку, але реакція органів місцевого самоврядування здивує його: хлопець буде експлуатуватися з університету і підпорядковано реальним переслідуванням.

Юрій був другокурсним медичним студентом, коли він стажувався у відділі дитячої лікарні. У той же час він прикріпив свою душу до однієї дитини з підопічних «реуніків» - так званих, з яких батьки відмовилися.



ДепозитФотогалерея

Лікар початківця захотіли УвійтиАле Юрій був лише 16 років, і його батьки не хочуть підтримувати сина - батько його п'є і не хочу додавати в сім'ю.

Але, вже навчаючись в четвертому році медичної школи, Юрій отримав роботу в якості акушерства в лікарні. Після місяця стажування під керівництвом досвідченої домогосподарки молодий лікар почав доставити себе і навчати початківців акушерів.

«Це величезний досвід. Я бачив так багато. І дівчата підліткового віку, і в'язниці під опікою, і психічно нестійкі. Так багато жирів, тюрма, передчасний, покинутих дітей.





Після того, як Юрій прийшов до роботи, він дізнався, що один з 40 пацієнтів був відсутній. На порожньому ліжку була тільки замітка: "Почуй мене, але я залишаю дитину тут." Я не можу прийняти себе.

На вимогу головного лікаря акушерка виявила жінку і виявила причину відмови дитини. Вона була акторкою і чоловіком. Вони вже мали двох дітей разом. Чоловік пішов на академію в Ленінграді і зустрілася з іншою жінкою. У спробі врятувати сім'ю, дружина вирішила на третій дитині, але чоловік коротко перед пологами написав, що вони чекали дитини з новою пристрастю і він не повернеться до колишньої сім'ї.

«Я постійно на плівці, працюю. Моя мати одного хлопчика в с. та його батьки мають інший. Де третій? Щоб постраждати, щоб потім у віці перенести до тюрма? – скаржаться жінки.

«У мене буде ваша дитина!» Рішення про затвердження Він миттєво взяв. Юрій вже бачив малюка і захотівся з цим маленьким дивом.





ДепозитФотогалерея Але щоб реалізувати його непросто. Юрій в той час навчався в четвертому році медичної школи, підтримав дві сестри і старшу матір. Він не був навіть подругою, він не встиг. Тим не менш, хлопець був міцним у своїх намірах. Незважаючи на протести своїх батьків, він ПрийнятиЦе справа з матір'ю дитини.

Всі однокласники кидаються, щоб допомогти одному батькові поліпшити умови життя: хлопці побігли для їжі, дівчата прийшли допомогти з купання дитини, сусіди допомогли варити. Все відчувало, що це було обов'язково, щоб допомогти трохи. Але декан Хабаровського інституту думали інакше.



ДепозитФотогалерея

Після реєстрації дитини Юрій був заборонений від учасників. Відмовлення заливають в. Він звинуватив про те, що дитина кине. У будинку Зінчука почалися делегації верифікації.

«Всі разом один раз: профспілковий комітет, декан, поліцейський. Вони з'єднуються з взуттям і виглядають всюди. Побачимо, що дитина чиста, добре занурюється, добре занурюється. Чисті лінії і порядок всюди. й

«Для дітей, які знаходилися в дитячий будинок, і віддали після закінчення навчання. Але я не згоден. Вони повинні залишити, але вони не хочуть, щоб дати так легко. й





Після того, як молодий батько був підведений до ректора інституту. Коли студент вступив в офіс, він побачив «старі знайомства» з профспілкового комітету та офісу декана. Коли запитали про дитину, Юрій розповів про ректора всю історію та презентував папери прийняття Богдан.

«Ректор був старим і дуже розумним. Коли він з'ясував те, що він просто вибухнув. Як поцікавився на них! Що він сказав їм?

Проблемою було закрито, капелюшки були затінені, а студент оточений доглядом, навіть матеріальним припуском.





Про історію Юрія Зінчука дізналися журналісти. Згодом його оповідання з'явились у Ізвеції, Комсомолській правді та ряд інших газет. На той час лікар-аспірант став національним героєм. Він був присвячений поезії, писав листи подяки, запрошують до відвідування.

Через кілька місяців, молодий лікар, разом з сином Богданом, вилетів на північ, де він несподівано одружений. Рік і половина пізніше Юрія та його кохана Галина мала сина Руслана. А через 7 років з'явилася дочка Sonya.

Хто думав, що після ще 20 років Юрій Зінчук матиме третій син – Саша? І знову казка. Однак ця історія заслуговує на окрему статтю, яку ми можемо написати.





Не люди, як Юрій Зінчук заслуговують увагу і повагу? Не тільки вони встановлюють приклад для інших, але вони також змінюють світ для кращого.

Це жито, що в сучасному світі прийняття дітей-сиріт є непристойним явищем. Люди рідко згодні подарувати свою любов і турботу іншим дітям. Але діти незнайомці?

Ми вже сказали вам, чому варто думати, перш ніж принести подарунки до дитячого будинку. Поговорили про належну освіту дитини. Усе, незалежно від того, чи є рідна дитина або прийнята, батьки зобов’язані підняти його гідним членом суспільства.

: Кравмір.ру

Категории

Смотрите также

Новое и интересное