З молодої матері блог: "Не тебе погана мати?" Я тебе скажу.

«Вечеря часто в форумах, де живуть мами, можна взяти участь у запеклих вазонних війнах. Так, так серйозний, що кожен тривалий час забуває про зламаних материків і ходьків. Зрозуміло бачити, як вирощені освічені жінки вимірюються, дитина дала в навчанні швидше, і дружній пік на тих, хто, наприклад, є проти ранньої інтенсивної підготовки, молода мама пише в своєму блозі, і наш редакційний офіс не може проходити.





Почуття винності є досить нормальною традицією серед вітчизняних матерів, і не існує причин обійти на пальцях. Ви віддаєте народження і піти на роботу? Яка мати ви! Ви отримали у формі швидко? Нема матері. Гільти, гілля і гілля знову!

Редакція "Сайт" Він вірить, що провини неспроможні і деструктивні, особливо коли мова йде про материнство. Ми ділимося з вами деякими блогами молодих мам, які батько гідність уваги. Важливо прочитати не тільки нові батьки, але й їх «покарання» родичів!

Пастерність і материнськість
  1. Я не мати!
    Здається, що кожна самооцінка мати просто зобов'язана, зародивши дитину, постраждати з ним до смерті. Чому? Так, щоб провести решту свого життя, відлякування нещасливого малюка за кожну ніч без сну, нереальну мрію або провів пенні. Ви не мати, і немає інших сценаріїв. Як тільки дочка була 6 місяців, кожен вважає, що його обов'язок запитати: «Ви вже звикли до покатання?» Ні? Як? Після того, як все буде занадто пізно, щоб перейти до школи в підгузники! Так, я прибрав щоденні діапери доньки на 2 роки, нічні діапери на 3 роки, і в цей час я вже заробив статус лізинової матері. І неважливо, що дочка цього найяскравого мами в світі все ще вказує на кефір і просить, «Що таке?» З тих пір, поки не приготував себе.



    ДепозитФотогалерея

    Одне з моїх друзів був фарширований, вони кажуть, вона не ходить з дитиною, але кладає люльку на балконі, роблячи свій власний бізнес. Ще одне, що вона отримала у формі занадто швидко після пологів. Якщо вона була вичерпана, з мішками під очима і брудною головою (можна мати, ви навіть не встигнете виглядати в дзеркалі), вона буде однозначно шкода, приглушена і рекомендується хороший чай для поліпшення лактації. вона мати, не жінка, не успішний підприємець, не спортсмен. Мати...


    ДепозитФотогалерея

  2. Вся країна робить це, і ви повинні!
    Ми відразу ж застигаємо тих, хто не перебуває в системі, і не виняток. Виготовлення грудей, гончарне навчання, відсутність або наявність няні всі контрольовані системою, яка є дублюванням для пустелі. «Ваша мама зробила це, бабуся, вся країна це робить, і ви повинні! й
    5286631

    ДепозитФотогалерея
  3. І ось в наш час...
    «Друге покоління, наші бабусі, і навіть наші мами, так що вони живуть інерцією, відповідно до схеми жертви заради жертви, мимовільно розповідаємо, що ми живемо теж. Це життєздатність, що ви підняли дітей під час важкої багатолітньої війни і перстрофії, що ви підняли сини і дочки самостійно і без підтримки, що ви пережили і вдалося знайти хороші речі в умовах загальної нестачі. Але той факт, що ми проживали в різних реаліях не повинні породжувати почуття провини для власних діаперів і моніторів малюка. й

    3250Р. 3700Р.

    ДепозитФотогалерея

    Так, він використовується, щоб бути різними. Багато з нас не збереглися до зрілості в епоху нестачі антибіотиків, хтось в області народжувався, і в цілому не було алергій, і зараз ми живемо - ми не турбуємо про що-небудь. «Для того, щоб бути ... І тепер, помперуючи! Але чи має сенс пережити цей факт?




    ДепозитФотогалерея
  4. Гільт – це почуття безцінності
    «Ви граєте з дитиною. Ти не зацікавився ним. Він знову кашель. Я купив penny сироп замість рекламодавця, але я купила нове взуття. Я пішов на мат, і ви вимити голову. Я не говорю на живіт при вагітності. Іноді відчуття провини відбувається на досить застарілих формах, але це найпримітніша від почуттів, натхненна зовні, деструктивна і безтурботна.



    Відчуття провини не несе нічого, крім руйнування. Не дайте в цю емоцію, але дізнайтесь, щоб зробити висновки, встановити пріоритети і дотримуватися власної обраної стратегії. Зовсім з-за кордону є те, що потрібно захистити себе від відразу! «Я малюю нігті тому, що хочу. Я хочу і мати можливість. Я пішов працювати, бо у мене міцність і бажання. Не роблю, тому що у вас є сила і бажання приділити весь час до дитини. й
    р.

    ДепозитФотогалерея



Суспільство повинна розуміти, що мати кине тільки дитині, а потім тільки до його дорослого. І мати повинні розуміти, що все зрілі накладаються ззовні. Неважливо, наскільки важко це може бути, візьміть кілька глибоких вдихів, посміхатися на вашому відображенні в дзеркалі і сміливо підійдіть на шлях материнства, який ви вибрали.

Якщо ви поділяєте цю молоду точку зору, обов'язково зв'яжіться з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное