Чому загортають кабачки в плівці і залишають в холодильнику

Я пам'ятаю мій мати приніс цілу сумку кабачків. Що ми робимо з ними? Ми розкачали в банки, закручені ікра, смажені, тушковані і навіть запечені справжній торт! І ніхто не скаржав про монотонію. В середині. весна-літо Цей овоч буквально зберігає всі святкові вечері. Вигідний, доступний і смачний, що ще можна сказати?





Я впевнений сквош-ролики з начинкою були зроблені багатьма господарями. Це універсальна їжа: таблиця красива, шлунок ситний, і навіть недорогий.

До цього дня вся редакційна колегія "Сайт" Такі смажені рулети були одним з улюблених страв. Але за смаком цукініМи зрозуміли, що це нове улюблене серед літніх закусок. Рецепт простий, головне - вибрати свіжі молоді кабачки, бажано білі або золотисті.



ДепозитФотогалерея

Тест інгредієнти
  • 600г кабачки
  • 100г борошна
  • 60г сметана
  • 3 яйця
  • 1 ч.л. розпушувача
  • сіль, перець за смаком
  • зелена


Наповнення інгредієнтів
  • 400г сир
  • 1 пакет кропу
  • 2 зубчики часнику
  • сіль




ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Візьміть шкіру від кабачків, видаліть насіння, якщо будь-який. Подрібніть лушпиння на великій тертці. Дайте мені настоятися 15 хвилин.
  2. Коли кабачки дайте сік, його необхідно вичавити. В результаті повинна бути близько 350 грамів цукіної маси.



  3. Додайте сметану, борошно, розпушувач, сіль, перець і жовтки до кабачків. Чи не викидаємо кальмари, нам потрібно їх!
  4. Розігрів духовки до температури 180 градусів. І під час нагріву збийте білки в пишну піну і акуратно з'єднайте її зі сквош-сором.



  5. Покрийте чашу з пергаментом і змастити її рясно рослинною олією. Це дуже важлива точка, нехтуйте нею.
  6. Покладіть зелень безпосередньо на пергамент, і залийте тісто зверху і вирівняйте його по поверхні форми. Виберіть форму так, щоб шар тесту був низьким, оптимально - до 2 см.



  7. Випікайте торт в духовці 15-30 хвилин, в залежності від товщини тесту у вигляді. Не пропустіть занадто сухий!
  8. Коли торт готовий, кладемо його на сухий рушник і дайте охолонути протягом 30-40 хвилин.



  9. Тим часом приготуйте фаршу. Змішайте сир з рубаною зеленню, часник пропускають через прес і сіллю. Теоретично можна використовувати будь-який.
  10. Охолоджений торт ретельно відокремлюється від пергаменту і покладіть на нього начинку.



  11. Прокочуйте рулон, загорніть харчову плівку так, щоб блюдо не втратила форму, і надішліть в холодильник на 2 години. У цей час рулон буде замочений і охолоджується. Бодибилдерши!





Немає кабачків влітку. Якщо час працює, і гості на поріг, обов'язково приготуйте швидко мариновані кабачки з медом. Дуже простий снек, але його можна подавати в будь-який гарнір, поєднується з усіма стравами.

Зучинський рулет - це ніжний закусок для вечері і для святкового столу. Не пропустіть пенні овочі, його можна приготувати так смачно, що аромат і смак будуть чарівні навіть ті, які не особливо люблять кабачки.

Вам сподобалося. качки начинка? Щоб показати рецепт друзям, натисніть кнопку «Поділитися на Facebook».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное