Народний олень Олександр Дрозеньков поділився секретом здоров’я нирок

Біржі виконують дуже важливу функцію в нашому організмі. Це свого роду фільтр, який знімає наше тіло зайвої рідини і багато шкідливих речовин. Кідні беруть участь в обміні речовин, виробництві гормонів та підтримці балансу в організмі. Захворювання нирок, безумовно, тягне за собою серйозні порушення в роботі всього тіла.

(доб. 3)



Саме тому необхідно захистити нирки і подбати про їх стан. І сьогодні видання. "Сайт" поділиться з вами порадою Олександра Дроженнікова і розповість вам, як підтримувати здоров'я нирок.

Радість Олександра Дроженнікова завжди дуже цінна для нас, адже вони дійсно працюють. Так сьогодні ми розповімо про те, як загоює здоров'я нирок. Ми не будемо лихати довго, його секрет є парою вправ. І найцікавіше - вухо вправи. Це ефект на вуха, що стимулює нирки.

Це те, що в нашому тілі є їдкі меридіани, які з'єднують органи один з одним. Яри і нирки з'єднуються одним енергетичним каналом, тому їх захворювання тісно пов'язані. Дуже часто буває, що людина зволожується проблемами з вухами, але причина не можна знайти. Це означає, що час перевірити нирки.





Саме завдяки вухам, які можна діагностувати себе, навіть якщо очевидні симптоми ще не проявляються. Неспроможність нирок, наприклад, не може показувати біль протягом тривалого часу, але це видасть червоні вуха. Якщо вухо м'яке і ламке, це означає, що є недолік енергії в меридіан. Коли людина не переносить шумів і сторонніх звуків, вона сигналізує проблеми з нирками, бракує енергії.





ДепозитФотогалерея Ножі також називаються брамами нирок. Саме тому, щоб розпочати нирки і стимулювати свою роботу, потрібно зробити вправу для вуха, які ми будемо говорити про зараз. Нижче буде відео, і зараз трохи про техніку. Перша вправа дуже проста. Візьміть руки вухами і просто витягніть їх спочатку, а потім назад і вниз. І робити це 5 разів. Ви можете, звичайно, подивіться на почуття.

Ця вправа допоможе принести нирки в тон і стимулювати свою роботу. Виконуючи вправи щодня, ви не можете турбуватися про здоров'я тіла і нирок, зокрема. Не забудьте зробити це вранці і ввечері.





Ще одна хороша вправа. Поставте руки на область нирок і уявіть, що ви тримаєте орган. Подумайте про те, як їхня робота покращує, як все зайве усувається з організму, все, що заважає нормальному функціонуванню нирок. Тримають руки і розумово прямі енергії в поперекову область. Тримайте на 3-5 хвилин.

Нарешті, трохи порад, які допоможуть. ремонтй Одна кістка може врятувати вас від каменів нирок і жовчного міхура. Це дуже ефективний інструмент, який варто взяти замітку!

Ось відео, в якому можна слідувати правильну техніку вправ.

про:blank

Наша нормальна активність і шкідливі звички, ми самі знищуємо наші нирки. Краще запобігти хворобі, ніж лікувати його після Так подбати про здоров'я нирок і подбати про себе!

Не забудьте поділитися цією інформативною статтю з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное