В'єтнамська черниця: "Мій вік 91, будь ласка, не чекайте погоди морем, поїдьте у відпустку терміново"

Як часто ви почуєте фразу «час гроші!» Але час набагато більше грошей. Час життя.

Наші редакційні співробітники отримали величезну кількість коментарів від читачів, які шукають оголошення про нові книги. видавництво Манн, Іванов та лютийй Ви чекали! Сьогодні ми зустрінемо дуже особливий характер. Він 91. Тіт Нат Хан - Зен буддійський мон. Він є автором багатьох чудових книг, але тільки кілька були перекладені російською мовою.

Останнім часом ми пощастили прочитати одне з них, безстрашно. Я не можу сказати вам більше про цю виняткову роботу.





Тіт Нха хан: Найбільший страх будь-якого чоловіка - вмирати. Роздуми про те, що організм з часом не зникне, виросте старе, хворе, найбільш болючий і неприємний.

Ми всі страхи смерті в майбутньому, тому ми страхуємо майбутнє. Кожна з нас відлякується невідомою, тому ми напружені і постійно чекаємо щось дійсно страшне. Тіт Nath Хан дає 5 важливих нагадуванняВони допоможуть нам подолати найглибші страхи.





Візьміть глибокий дихання і скажіть собі кожен з цих важливих нагадуваннях. З диханням ви відчуєте, як змінився життя.

Як звільнити себе від страху майбутнього
  1. Вікування мені властива. Я не можу уникнути старіння.
    Якщо ви приймаєте з усіма вашими серцями, що старий вік неминучий, це не так страшно зустрітися з ним. Кожного разу життя красива своїми силами. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Не розважальні, смачні продукти харчування та омолоджувальні процедури не заощаджують від віку, ці відволікають маневри тільки тимчасово висохнуть страх, які обов'язково повернеться з поновленим вігором. Кожен отримує старий. Нагадувати себе про цей час набагато простіше жити. Чим більше людина чинить явні речі, такі як старий вік, тим більше нещастя він є.



    ДепозитФотогалерея

  2. Поганий здоров'я властивий мені природи. Не можна уникати хвороби.
    Якщо ви відчуваєте себе надзвичайно міцним і здоровим прямо зараз, не варто забувати. Ми збираємося хворі. Втілення, що рано чи пізно хвороба подарує нам силу зустріти її повністю озброєним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Коли ви розумієте, що в майбутньому ви можете хворіти, ви більше не хочете витрачати енергію і здоров'я на безцінні заходи.
    р.

    ДепозитФотогалерея

  3. Смерть мені властива. Я не можу врятувати смерть.
    Ніна з нас буде жити назавжди. Відображення про смерть і глибоку реалізацію, яку ми всі тут тимчасово допомагаємо використовувати кожну хвилину життя раціонально, щоб оцінити кожен момент.


    ДепозитФотогалерея
  4. Люди та речі, які я піклуюся про зміну
    Все залежить від часу, все постійно змінюється. Ми не можемо нічого брати до наступного світу. Ніщо відноситься до нас, будь-яка вставка до матеріальних речей і близьких змушує нас нездатними. Все, що ви цінуєте, ви можете позбутися від страху втратити все дорого. Чим більше ви тримаєте на що-небудь, тим важче для вас жити.


    ДепозитФотогалерея
  5. Я успадкував результати мого тіла, мови та розуму. Моя акція є продовженням.
    Після смерті ми залишимося тільки карма – наші думки, слова та дії. Якщо ми вмираємо. Якщо ми дійсно робимо зараз, ми можемо бути впевнені, що плоди наших добрих делікатесів залишаються з нами назавжди.
    р.

    ДепозитФотогалерея


Ми радіємо мудрості монаха Ніха хана. Я знайшов дивовижне відео з ним! В'єтнамська черниця розповідає маленьку дівчину, як позбутися від небезпеки.

про:blank

Книга «Неспішний» може і повинна бути репрочитаним. Ви коли-небудь хотіли прочитати роботу? Напишіть коментар нижче! Хочу укласти цю посаду з іншим диктом монаха:

«Коли миття посуду ви, ймовірно, думаєте про те, що чай чекає вас, намагаючись зробити роботу якомога швидше, щоб сидіти і мати чай. Але це означає, що ви не можете жити під час миття посуду. Під час миття посуду найважливіше миття посуду. Як правило, коли ви п'є чай, найважливіше - чай.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное